امنیت ایران مورد غبطه ابرقدرت های جهان است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، سردار حسین اشتری بعد از ظهر چهارشنبه در دیدار با جمعی از خانواده های شهدای استان خوزستان با تاکید بر اینکه یاد و خاطره شهدا فراموش نشدنی است و همیشه در اذهان مردم ولایتمدار خواهد ماند. ایمان راسخ ایران اسلامی و اتکای آن به معنویت و اخلاق آرمانهای مقدس نظام اسلامی پاسدار شعائر دینی بود و جان خود را با شایستگی تحسین برانگیزی در راه آزادی و استقلال میهن اسلامی نثار کرد.

فرمانده نیروی انتظامی خانواده های معظم شهدا را نماد استقامت، ایثار، ولایتمداری و غیرت دینی معرفی کرد.

وی با اشاره به عزت، تعهد و اخلاص خانواده معظم شهدا خاطرنشان کرد: صبر و استقامت این عزیزان پشتوانه محکم نظام مقدس جمهوری اسلامی است، جایگاهی که همگان شایسته آن هستند، با تشکر از شما.

این مقام انتظامی با بیان اینکه امنیت کشور مرهون خون پاک شهداست، افزود: شهدا مقدسینی بودند که با نثار خون پاک خود آزادی و آزادی را به ارمغان آوردند و ما وظیفه داریم تداوم واقعی آن باشیم. راه آنها را، اندیشه های مقدس این عزیزان را حفظ کنید.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: امنیت و آرامشی که امروز در ایران اسلامی وجود دارد حسادت او یک قدرت جهانی است، نتیجه ایثار، استقامت، ایثار و از خودگذشتگی شهدا، جانبازان و جانبازان را خانواده معظم شهدا عنوان کرد. سنگ ها شهادت و مرزبانی مقدس است.

وی افزود: شهدا با شهادت خود سهم خود را در برقراری امنیت در جامعه اسلامی ایفا کردند و اکنون وظیفه تک تک افراد جامعه این است که در این مسیر تلاش کنند و راه شهدا را ادامه دهند.

فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: شهادت هدیه ویژه خداوند به بندگان صالح است، هدیه ای که زندگی ابدی شهدا را به رحمت الهی نزدیک می کند.

به گزارش آنلاین، خانواده شهید «مالک رسول نیک» شهیدی که در جریان قیام اخیر خوزستان مورد اصابت گلوله معارضان قرار گرفت و خانواده شهیدان «سجاد» دولمانفرمانده ناجا از «مهدی آسمون» که در جریان گشت زنی در حمله سارقان مسلح به شهادت رسید، تجلیل کرد.