امشب؛ آخرین مهلت شرکت در فراخوان بیستم جذب اعضای هیئت علمی وزارت بهداشت

امشب؛ آخرین مهلت شرکت در فراخوان بیستم جذب اعضای هیئت علمی وزارت بهداشت

رئیس مرکز جذب امور هیات علمی وزارت بهداشت از پایان فراخوان بیستم جذب اعضای هیئت علمی تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۲۸ بهمن ماه خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، با توجه به آغاز بیستمین فرخوان جذب اعضای هیات علمی وزارت بهداشت؛ آشتیانی، رئیس مرکز امور هیئت علمی وزارت بهداشت گفت: این فراخوان از روز شنبه (۲۴ بهمن ماه) آغاز شد ساعت ۲۴ روز شنبه (۲۸ بهمن ماه) پایان خواهد یافت و داوطلبان می‌توانند به سایت مرکز امور هیئت علمی وزارت بهداشت به آدرس https://aac.behdasht.gov.ir/ مراجعه و فرآیند ثبت نام خود را انجام دهند.

وی ادامه داد: لازمه آغاز فرآیند ثبت نام داوطلبان، مطالعه شرایط عمومی و اختصاصی شرکت در این فراخوان است. همچنین هدف اصلی در این فرآیند اخذ کد رهگیری از سوی سامانه است؛ از این رو داوطلبان تا زمان اخذ کد هگیری، ثبت نام رو به صورت کامل دنبال کنند و ملاک نهایی ثبت نام دریافت کد رهگیری است. 

آشتیانی با تاکید براینکه داوطلبان فرآیند ثبت نام خود را به روز پایانی موکول نکنند گفت: دقت شود مستنداتی که از سوی سامانه درخواست می‌شود، با کیفیت بالا بارگذاری شود.

رئیس مرکز امور هیئت علمی وزارت بهداشت در رابطه با تعداد ثبت نامی‌ها در سامانه نام برده شده گفت: تاکنون حدود ۵ هزار نفر در سامانه جذب اعضای هیئت علمی وزارت بهداشت ثبت نام کردند و همچنین هزار و ۸۷۶ مجوز از سوی سازمان اداری استخدامی اخذ شده است.

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.