امام خمینی(ره) در اندیشه و عمل خداباور و مردم محور بود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، عبدالحسین مویسی در پیام حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین مویسی می گوید: من معمار بزرگ انقلاب اسلامی و اسلام مظلوم امام خمینی (ره) و سی و دومین سالگرد نابودی سلطنت منفور هستم. .

این یادآوری چهاردهمین مصیبت بزرگ خرداد است که اندوه و اندوه مردم ایران را به همراه دارد. روزی که مردم ایران یک رهبر هوشمند ، یک رهبر روشن فکر ، یک دانشمند ، یک سیاستمدار و یک مجاهد که آزادی ، ستم و زندگی با عزت را آموزش می داد ، از دست دادند. سی و دو سال از درگذشت دلخراش امام بزرگوارشان می گذرد و داغ این جدایی هنوز در قلب مردم مسلمان ، عدالت خواه و مظلوم تازه است.

امام خمینی (ره) ، تنها انسان خردمند تاریخ ، یک مجاهد نمونه و بی نظیر بود. وی در برابر ظلم ایستاد و حرکت بزرگ انقلابی مردم را تا زمان تأسیس جمهوری اسلامی رهبری کرد. او حكومتی تأسیس كرد و آرزویی به قدمت تاریخ مبارزات راستی را برآورده كرد و راهی روشن برای مظلوم گشود.

انقلاب اسلامی ، به رهبری رهبر معظم انقلاب ، مبتنی بر اندیشه های جاویدان حضرت امام (ره) است و برای پیشرفت و شکوه و جلال ، به پشتیبانی ملت بزرگ ایران متکی است. .

رمز بقا و تکامل خط امام در وحدت و هماهنگی ملی نهفته است. ایران جامعه ای بدون انتظار و بدون علاقه نمی تواند فعال و تحول آفرین باشد. از نظر امام راحل (رحمه الله علیه) مردم نقش مهمی در شکل گیری ، اداره و تداوم جمهوری اسلامی به عنوان حافظان و صاحبان اصلی کشور دارند. امام خمینی معتقد به خدا و مبتنی بر اندیشه و عمل بود. هر دوی این ایده ها تکیه گاه اصلی جنبش وی و مرکز جمهوری اسلامی هستند.

میلیون ها امدادگر ، داوطلب ، جوانان و کارگران هلال احمر 14 و 15 خرداد را گرامی می دارند.