افشای ابعاد دیگری از وضعیت نظامی کره شمالی؛کماندوهای خطرناک بزرگترین یگان نیروهای ویژه در جهان/عکس

یکی از مهمترین قطعات ماشین جنگی کره شمالی کماندوهای آن است و پیونگ یانگ احتمالاً بزرگترین یگان نیروهای ویژه در جهان را در اختیار دارد که متشکل از 200 هزار زن و مرد ، یک مرد آموزش دیده ویژه است. برای جنگهای غیر متعارف

نشنال اینترست گزارش داد: “کماندوهای کره شمالی آموزش دیده اند تا در سراسر شبه جزیره کره فعالیت کنند و تهدیدی نابرابر برای دشمنان خود ایجاد کنند.” توپخانه دارای نیروی هوایی و نیروی ویژه بود.

* توجه به نیروهای ویژه را شروع کنید

این نشریه به فقدان تجهیزات نظامی پیشرفته و ظرفیت پایین پیاده نظام و زره کره کره شمالی در مقایسه با ایالات متحده و کره جنوبی اشاره می کند. در جهت منافع ملی ، کره شمالی اهمیت نیروهای ویژه را برای پاسخ به این موضوع افزایش داده است. در کشور ، 25 تیپ ویژه و پنج گردان نیروهای ویژه برای انجام ماموریت های چتربازی و ترور در خاک دشمن آموزش دیده اند.

* نقش نیروی هوایی

از 200 هزار کماندوی کره شمالی ، حدود 150 هزار واحد پیاده نظام سبک هستند.به در جنگ احتمالی ، نیروی هوایی کره شمالی فرودگاه های دولتی ، ساختمان های دولتی (کره جنوبی) ، جاده های اصلی ، بزرگراه ها و زیرساخت ها را نیز هدف قرار می دهد. علاوه بر این ، هشت “تیپ تک تیرانداز” در کره شمالی وجود دارد. این واحدها ماموریت های مختلفی دارند و به عنوان تکاوران ارتش ایالات متحده ، نیروهای ویژه ایالات متحده و نیروی دریایی خدمت می کنند. برخلاف رقبای آمریکایی خود ، به نظر می رسد برخی از این واحدها قادر به انجام عملیات هوایی معمولی ، حملات هوایی یا دریایی هستند.

جنبه های دیگر وضعیت نظامی کره شمالی را آشکار می کند.  کماندوهای خطرناک / عکس بزرگترین یگان نیروهای ویژه جهان

* انواع تیرانداز کنه با ماموریت های مختلف

تیپ های تیرانداز از خفا به ماموریت های اطلاعاتی و مستقیم از جمله ماموریت های ترور ، حمله به اهداف مهم ، اهداف نظامی و کودتا معروف هستند. آنها اغلب از لباس نظامی غیرنظامی یا کره جنوبی یا ارتش آمریکا استفاده می کنند.

سرانجام ، اداره اطلاعات که شامل چهار گردان اطلاعاتی ویژه است. این گردان پنج نفره بسیار آموزش دیده و سازماندهی شده اطلاعات دشمن را دسته بندی می کند. در صورت وقوع جنگ ، کره شمالی به احتمال زیاد ده ها حمله مختلف را در سراسر کره جنوبی از خط مقدم تا بندر جنوبی بوسان انجام خواهد داد. س Anotherال دیگر این است که آیا این نیروها قادر خواهند بود بر دفاع هوایی و دریایی مهم سئول غلبه کنند؟ البته ارتش کره جنوبی احتمال دارد تلفات سنگینی به کماندوهای کره شمالی وارد کند.

جنبه های دیگر وضعیت نظامی کره شمالی را آشکار می کند.  کماندوهای خطرناک / عکس بزرگترین یگان نیروهای ویژه جهان

* کماندوهای خطرناک کره شمالی

این گزارش نتیجه می گیرد که نیروهای ویژه کره شمالی از یک نیروی نفوذی صرف طراحی شده برای حمله به پشت سرزمین دشمن به یک نیروی بسیار خطرناک تبدیل شده اند. آنها حتی برای حمله و تخریب محل اقامت رئیس جمهور کره جنوبی آموزش دیده اندبه اگرچه بسیاری از این نیروها در جنگ جان خود را از دست می دهند ، اما آموزش نظامی ، سختگیری و آموزش سیاسی آنها را به دشمنان قدرتمند تبدیل می کند.

310 310