افزایش مصدومان حوادث ترافیکی/ رکوردزنی انجام تست پی‌سی‌آر طی دیروز

تیم واکنش اضطراری 115 از 16 مارس 110،000 مأموریت انجام داده است ، از جمله رئیس اورژانس کشور: 17901 مأموریت ترافیکی و 92000 مأموریت غیر ترافیکی.

به نظر آوای البرز ، پیر حسین کولیوند وی امروز در یک کنفرانس خبری گفت: “سال گذشته ما پروژه ها و فعالیت های ویژه ای را به مناسبت های مختلف در نظر گرفتیم.”

رئیس سازمان اورژانس کشور با اشاره به پروژه بهداشتی نورس گفت: “علی رغم سیاست وزارت بهداشت و به ویژه نگاه کارشناسان به عنوان فرمانده کل منطقه کرونا وزیر بهداشت ، این کار را نکنید. سفر ، ما بیشترین مشارکت در انتقال ویروس کرونا را داریم. “ما آن را در مسافرت ها ، دورهمی ها یا مجالس تجربه کرده ایم. در هنگام عزاداری و عروسی ، شیوع آن معمولاً بسیار زیاد است و ویروس به سرعت گسترش می یابد.

وی ادامه داد: با تمام این تفاسیر ، ما پروژه ای را آغاز کردیم به نام طرح حالا بهداشت. ما پروژه را با شدت بیشتری از 25 تا 15 آوریل ادامه خواهیم داد.

یکی از آنها اورژانس ، 115 بیماری ، بهداشت (بهداشت محیط ، مدیریت بیماری مسری) ، سازماندهی خون ، دارو ، ابزار و تجهیزات و مشکل درمانی است. ” سرانجام ، ما پوشش عمومی را بر اساس طرح Now Now Health در نظر گرفتیم.

وی افزود: اگرچه ما همیشه در اورژانس آماده بودیم اما اعلام آمادگی سریعتر کردیم و همه همکاران شیفت خود را افزایش دادند.

در بخشی دیگر از جلسه ، کولیوند گفت: “ما اکنون به دنبال یک برنامه اقدام جدید بهداشتی برای ادغام خدمات مراقبت های بهداشتی ، افزایش ظرفیت نگهداری و عملیاتی خدمات مراقبت های بهداشتی و افزایش دسترسی به تجهیزات پزشکی ، تجهیزات و ملزومات هستیم. مردم و ذخیره خون.

رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: 115 اورژانس از 16 مارس 110 هزار مأموریت انجام داده اند که 17901 مأموریت ترافیکی و 92000 مأموریت غیر ترافیکی بوده اند. تعداد تصادفات رانندگی نسبت به سال گذشته افزایش یافته است که نشان می دهد افزایش سفر منجر به حوادث رانندگی بیشتری شده است.

کولیوند با اشاره به دو پروژه 247 و 724 برای سکته های جدی قلبی و مغزی گفت: از تاریخ 16 مارس 474 نفر از اجرای این برنامه جان سالم به در بردند.

وی افزود: در این مدت 64 هواپیما داشتیم که به دلیل اورژانس هوایی 100 نفر مصدوم شدند.

رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: تعداد کل مراجعه کنندگان به مراکز بهداشتی در سراسر کشور یک میلیون و 255 هزار مراجعه کننده بود که 272 هزار نفر در بیمارستان بستری و مابقی به صورت بیمار تحت درمان هستند. از این تعداد 18 هزار و 931 نفر در بخشهای ویژه بستری شدند.

وی گفت: تعداد جراحی های اورژانسی که در بیمارستان ها انجام شده 29144 عمل جراحی اورژانسی و 66 هزار و 20 عمل جراحی انتخابی (انتخابی) است.

به نظر وی شایعترین دلیل مراجعه به مراکز بهداشتی ابتدا “بیماریهای تنفسی” ، سپس “حمله قلبی” ، سپس مشکلات قلبی و گوارشی و سپس “بیماریهای مغزی” است.

همکاران بهداشتی که بیش از 300000 آزمایش با هدف محافظت از سلامت مردم و ارائه مراقبت های پیشگیرانه انجام داده اند ، گفت: “علاوه بر کار پزشکی ، ما بیشتر به مسائل بهداشتی اهمیت می دهیم.” بازرسان حدود 325000 کیلوگرم مواد غذایی فاسدشدنی یا منقضی شده را کشف و از بین بردند.

رئیس سازمان اورژانس کشور افزود: 9487 واحد صنفی در مراکز قضایی معرفی و 2066 پرونده به دلیل تخلفات پلمپ شد.

کولیوند در بخشی دیگر از سخنان خود اظهار داشت: 891،631 آزمایش PCR در سراسر کشور برای تشخیص بیماری عروق ویروس کرونا قلب انجام شد.

رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: “از 25 آوریل ، تعداد کل مأموریت های اضطراری 10 هزار مأموریت بود که از این تعداد 1320 مأموریت ترافیکی و کدهای 724 و 247 در 95 کشور بودند. تعداد کل مراجعه کنندگان به بهداشت 149،963 مرکز است. از این تعداد 29144 نفر بستری و 1741 مورد در بخش های مراقبت ویژه تحت درمان قرار گرفتند.

دیروز 3054 عمل جراحی اورژانسی ، 2559 عمل جراحی انتخابی و 146995 آزمایش PCR داشتیم. رکورد این آزمایشات دیروز شکسته شد. ”کولیوند گفت.

در بخش دیگری از جلسه ، وی گفت: “ما در وانوفازا کرونا یک اورژانس قطار و دریا را شروع کردیم و با کمک سازمان اورژانس ، ایران اولین اتوبوس آمبولانس طراحی شده توسط خودرو را ساخت و ساخت.

رئیس سازمان اورژانس کشور ادامه داد: برنامه های دقیق تری برای سازمان اورژانس 1400 ساله در نظر گرفته ایم و خدمات اورژانس را نیز ارتقا می دهیم. ما 48 اورژانس هوایی را با کمک وزیر بهداشت و همکاران به روز خواهیم کرد. تجهیزات آمبولانس به روز هستند ، اما ما در حال تلاش برای بهبود آنها هستیم. 5400 سرباز جدید به ارتش ما اضافه شدند.

واکسیناسیون کلیه پرسنل اورژانس تا پایان ماه آوریل

کولیوند در پاسخ به این س askedال که چند درصد افسران اورژانس واکسن کرونا دریافت کرده اند ، گفت: این کار در چهار مرحله انجام می شود. در مرحله اول ، 25٪ از همکاران قبل از عید واکسینه می شوند و در هفته اول NARUS ، 25٪ دوم واکسینه می شوند و تا 6 آوریل ، 25٪ سوم ، همه پرسنل اورژانس باید توسط آخر ماه.

انتهای پیام