افتتاح نمایشگاه صنعت ساختمان در یزد

به گزارش خبرگزاری آوای البرز از یاسین ، رئیس سازمان سکوت در استان یاسین گفت: نمایشگاه صنعت ساختمان یزد در راستای سیاست های دولت سیزدهم به ویژه در پی رونق تولید در عرصه اقتصادی برگزار شد. ساخت و ساز و توسعه مسکن. “

محمدرضا علمدار یزدی افزود: تجربه نشان می دهد که در گذشته توجه محلی و محلی به دلیل قابلیت های استانی کم بود و نمایشگاه صنعت ساختمان یزد به افزایش بهره وری در زمینه مصالح ساختمانی و جلب توجه مسئولان محلی به این مهم کمک می کند. موضوع.”

وی تصریح کرد: نمایشگاه مصالح ساختمانی و تاسیسات ساختمانی ، لوله و اتصالات ، گرمایش و سرمایش در 70 غرفه با حضور 50 شرکت از 10 استان کشور نصب شده است.

رئیس سازمان سمات با اشاره به اینکه نمایشگاه مخصوص متخصصان است ، گفت: این نمایشگاه تا 14 اکتبر از ساعت 16 تا 22 میزبان متخصصان خواهد بود.

علمدار یزدی ادامه داد: بر اساس برنامه دولت جدید برای افزایش تولید مسکن در کشور ، این نمایشگاه می تواند میزبان خوبی برای پیمانکاران و علاقمندان به ساخت و ساز در منطقه باشد.

وی افزود: 60 درصد غرفه های این نمایشگاه را تولیدکنندگان استانی و 40 درصد دیگر را تولیدکنندگان سایر استان ها ساخته اند.

این نمایشگاه در محل نمایشگاه های منظم استان در حال برگزاری است و حضور سازمان مسکن-شهرسازی و نظام مهندسی ساختمان در نمایشگاه از ویژگی های این دوره است.

48