اعمال قانون ۴۴۰ هزار راننده متخلف تا روز گذشته

آوای البرز / گیلان جانشین فرمانده پلیس راهور گفت: تا دیروز ، همکاران ما و دوربین های ضبط قانون 440 هزار مورد تخلف راننده در جاده ها و شهرها انجام داده اند.

سردار سید تیمور حسینی در بازدید از محور ورودی رودبار در استان گیلان گفت: در حال اجرای چهارمین روز موج پنجم کرونا هستیم ، اگرچه در روز اول با برخی مشکلات جزئی در محورهای شمالی به ویژه در این محور مواجه شدیم. به

جانشین فرمانده پلیس راهور افزود: آمارها نشان می دهد متوسط ​​تردد در سراسر کشور در چند روز گذشته نسبت به مدت مشابه سال در توسعه تازوا و عاشورا حسینی بیش از 50 درصد کاهش یافته است. ترافیک 33 درصد کاهش یافته است

وی گفت: نکته مهم این است که تردد در محورهای شمالی آزادراه خزر-راش ، جاده چارلز ، حراس و فیروزکوه در ایام تاسوعا و عاشورا نسبت به مدت مشابه سال قبل 61 درصد کاهش یافته است.

سردار حسینی با قدردانی از حمایت رسانه ها در ارائه اطلاعات دقیق ، گفت: “عزم و اراده برای انجام خوب این پروژه …

جانشین فرمانده پلیس راهور تصریح کرد: تا به امروز 440 هزار راننده متخلف توسط همکاران ما عمل کرده و دوربین های ضبط را در جاده ها و شهرها تخلف کرده اند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه شنبه 20 مرداد آخرین روز تعطیلات است ، محدودیت های تردد تا آخرین ساعت روز جمعه 5 شهریور ادامه دارد ، بنابراین مسافران عزیز باید مراقب باشند که از سفر و تردد خودداری کنند.

انتهای پیام