اعلام شرایط خاص تزریق واکسن پاستوکووک/ این افراد نباید واکسن پاستور تزریق کننداعلام شرایط ویژه برای تزریق واکسن پاستوکواک / این افراد نباید واکسن پاستور دریافت کنند.

محمدمهدی گویا، رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت، از ممنوعیت سومین نوبت واکسن سودوکوکوس برای همه افراد خبر داد و شرایط ویژه را برای واکسیناسیون آن اعلام کرد.


به گزارش آوای البرز؛ محمدمهدی گویا، رئیس مدیریت مرکز بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت در نامه ای به دانشگاه های علوم پزشکی ایران می گوید: با توجه به محدودیت های تولید واکسن سودوکوک پلاس و اعلام انستیتو پاستور اهن در مورد استفاده از این واکسن برای نوبت سوم، افرادی که دو دوز اول سودوکوکوس تزریق شده اند باید از مصرف نوبت سوم این واکسن به عنوان دوز تقویت کننده یا برای کسانی که واکسن های دیگری دریافت کرده اند، اکیداً خودداری کنند.

به گزارش خبرنگار آوای البرز شایعه شده است که واکسن Pastococcus Plus در مجموع 2 میلیون دوز تولید کرده است پول مبلغ تولید شده هنوز از سوی وزارت بهداشت پرداخت نشده است و سازندگان این واکسن در حال آماده سازی موارد اولیه هستند. مشکلات مالی مواجه شده. به نظر می رسد تولید واکسن پاستور بنا به دلایلی با محدودیت مواجه نشده است و نیاز به تنظیم دارد.

تصویر WhatsApp 2022-02-07 1.39.55 بعد از ظهر

انتهای پیام/

بیشتر بخوانید:


ارز در

با دوستانتان به اشتراک بگذارید: