اعلام برنامه زنان و مردان والیبال ایران در بازی‌های کشورهای اسلامی

برنامه کامل تیم های ملی والیبال مردان و زنان ایران برای بازی های کشورهای اسلامی اعلام شد.

به گزارش آوای البرز، پنجمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی از 27 تا 27 مردادماه در قونیه ترکیه برگزار می شود و تیم های ملی مردان و بانوان ایران در این بازی ها حضور خواهند داشت.

والیبال مردان ایران دارای سه مدال طلای بازی های همبستگی کشورهای اسلامی است و شاگردان عظیم جایده سرمربی تیم ملی ب در آستانه کسب چهارمین عنوان قهرمانی خود در بازی های قونیه قرار دارند. آنها از 18 آگوست کار خود را آغاز می کنند.

تیم ملی والیبال بانوان ایران که برای اولین بار در این مسابقات شرکت می کند، چهارشنبه 28 مرداد در اولین دیدار به مصاف ازبکستان می رود.

گروه بندی والیبال مردان به شرح زیر است:

گروه A: سودان، کامرون، مراکش و جمهوری آذربایجان

گروه B: ترکیه، قطر، ایران و پاکستان

پس از پایان مرحله گروهی، تیم های اول و دوم هر گروه به مرحله نیمه نهایی راه یافته و سایر تیم ها از مسابقات حذف می شوند.

برنامه مرحله مقدماتی مسابقات والیبال مردان بازی های همبستگی کشورهای اسلامی به شرح زیر است:

سه شنبه 18 مرداد

سودان – آذربایجان ساعت 11:30 صبح

ایران – قطر ساعت 14:30

مراکش – کامرون، 5:30 بعد از ظهر

ترکیه – پاکستان، 20:30

پنجشنبه 20 مرداد

ایران – پاکستان، ساعت 11:30 صبح

سودان – مراکش، ساعت 14:30

ترکیه – قطر ساعت 17:30

آذربایجان – کامرون، 20:30

شنبه 22 مرداد

سودان – کامرون، 11:30 صبح

پاکستان – قطر ساعت 14:30

آذربایجان – مراکش ساعت 17:30

ترکیه – ایران 20:30

یکشنبه 23 مرداد (مرحله نیمه نهایی)

17:30 (تیم اول گروه A – تیم دوم گروه B)

20:30 (تیم دوم گروه A – تیم اول گروه B)

دوشنبه 24 آگوست

مسابقه رده بندی ساعت 14:30

جلسه پایانی ساعت 20:30

مسابقات بانوان به شرح زیر است.

گروه A: ترکیه، ایران، ازبکستان

گروه B: کامرون، جمهوری آذربایجان، سنگال، افغانستان

پس از پایان مرحله گروهی، تیم های اول و دوم هر گروه به مرحله نیمه نهایی راه یافته و سایر تیم ها از مسابقات حذف می شوند.

برنامه مرحله مقدماتی مسابقات والیبال بانوان بازی های همبستگی کشورهای اسلامی به شرح زیر است:

دوشنبه 17 مرداد

افغانستان – کامرون، ساعت 14:30

سنگال – آذربایجان ساعت 17:30

ازبکستان – ترکیه 20:30

چهارشنبه 19 مرداد

افغانستان – آذربایجان ساعت 14:30

ایران – ازبکستان، ساعت 17:30

سنگال – کامرون، 20:30

جمعه 21 مرداد

کامرون – آذربایجان، ساعت 14:30

افغانستان – سنگان، ساعت 17:30

ترکیه-ایران، 20:30

یکشنبه 23 مرداد (مرحله نیمه نهایی)

12:30 (تیم اول گروه A – تیم دوم گروه B)

18:30 (تیم دوم گروه A – تیم اول گروه B)

دوشنبه 24 آگوست

مسابقه رده بندی، ساعت 11:30

بازی فینال ساعت 17:30 است.

انتهای پیام/