اعزام تیم فراجا به راسک با دستور رادان در پی حمله تروریستی

در پی حمله تروریستی به مقر انتظامی در شهرستان راسک در نیمه شب گذشته سخنگوی فراجا از اعزام هیئتی به سرپرستی جانشین فرمانده کل انتظامی به شهرستان راسک بادستور سردار رادان جهت بررسی و پیگیری موضوع می باشند.

به گزارش آوای البرز، سردار سعید منتظرالمهدی سخنگوی فراجا با اشاره به حمله ناجوانمردانه و کور تروریست های گروهک «جیش الظلم» به مقر انتظامی در شهرستان راسک در نیمه شب گذشته،  اعلام کرد: در این حمله تعدادی از تروریست‌ها کشته و زخمی و همچنین تعدادی از کارکنان جان برکف پلیس مجروح و به شهادت رسیدند.

هم اکنون فرمانده انتظامی استان در موقعیت حضور یافته و اوضاع تحت کنترل می‌باشد و براساس گزارش پایگاه خبری پلیس و بادستور رئیس پلیس کشور، هیئتی به سرپرستی جانشین فرمانده کل انتظامی به شهرستان راسک جهت بررسی و پیگیری موضوع اعزام می‌شود.

به گزارش آوای البرز و به گفته معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان، متاسفانه در این حمله ناجوانمردانه حدود ۱۱ نفر از کارکنان فراجا از افسران ارشد و سرباز به شهادت رسیدند و تعدادی از ماموران فراجا نیز مجروح شدند. همچنین وضعیت شهر راسک هم‌اینک عادی و اقدامات لازم در حال انجام است.

انتهای پیام

کارگروه خبری حوادث

نویسنده حوادث با تمرکز بر جنبه‌های سیاسی و اجتماعی رویدادها هستم. توانایی بررسی تأثیر رویدادها بر سیاست‌ها و جامعه را دارم و به خوانندگان نگاهی عمیقتر به این جنبه‌ها می‌دهم.