اشرار موادفروش بازداشت شدند – آوای البرز

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم گفت: دو نفر از اوباش کهنه کار با بیش از 100 گرم هروئین و چند قبضه سلاح سرد دستگیر شدند.

به گزارش آوای البرز، سرهنگ علی زنگنه به تشریح جزئیات پرداخت و گفت: ایجاد رعب و وحشت، برهم زدن نظم و امنیت عمومی، زور نمایی با سلاح سرد، دو نفر اخلال در نظم و امنیت، خرید و فروش مواد مخدر بلافاصله تحت تعقیب و برخورد قرار می گیرند. نیروهای انتظامی مستقر شده و تلاش پرسنل کلانتری 12 نصیرشهر برای شناسایی و دستگیری متهمان آغاز شده است.

وی با بیان اینکه متهمان در مخفیگاه خود با اقدامات پلیسی شناسایی شدند، گفت: هماهنگی های لازم برای دستگیری آنها با مقامات قضایی انجام شده و ماموران با انجام عملیات ویژه، این دو شرور را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم در بازجویی از متهمان و بررسی مدارک گفت: متهمان دارای سابقه شرارت و فروش مواد مخدر بوده و تحت بازجویی قرار گرفتند و به 15 بسته آماده فروش اعتراف کردند. تقصیر آنها

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی غرب استان تهران، سنگنه افزود: برای این سارقان دستگیر شده پرونده تشکیل و برای ادامه روند رسیدگی به این جنایت روانه دادسرا شدند.

انتهای پیام/