استکی: بوکسورهای باتحربه هم در اردو انتخابی‌ می‌زنند

سرمربی تیم ملی بوکس گفت: ما تنها یک راه برای انتخاب بازیکنان بوکس داریم و آن مسابقات انتخابی است.

علیرضا استکی در گفت وگو با آوای البرز ، درباره مسابقات انتخابی تیم ملی بوکس توضیح داد: ما دیگر چنین مسابقات مقدماتی را نداریم. ما 7 تا 8 بوکسور را با مسابقات جدید انتخاب کردیم.

وی ادامه داد: در حال بررسی تعدادی از بوکسورهای جدید هستیم که به آنها گفته شده است در انتخاب اردو شرکت کنند تا در صورت امکان مجوز حضور در تیم ملی را بگیرند.

سرمربی تیم ملی بوکس ایران در مورد افراد مسن تر و باتجربه تری که می خواهند به این تیم بپیوندند ، گفت: از بسیاری از پیشکسوتان خواسته شده است که در تیم باشند ، اما اگر می خواهند به تیم بپیوندند ، باید مشت بزنند. در مبارزه انتخاباتی. ”

وی همچنین در مورد روزولت گفت: در صحبت هایم با احسن به او گفتم اگر می خواهد در تیم ملی حضور داشته باشد ، باید به شیوه انتخابی بجنگد. او نیز با من موافقت کرد.

استکی در پایان گفت: عموماً تا کنون حضور حدود 10 نفر در اردوها الزامی است و 25 نفر دیگر نیز برای رزم انتخابی داخل اردو وارد تمرین می شوند. در نهایت از بین این 30 تا 40 نفر ، بوکسورهای نهایی تیم ملی را انتخاب می کنیم.

وی در مورد احتمال برگزاری اردوی مشترک با کوبا گفت: من برنامه های خود را تا بازی های آسیایی به فدراسیون ارائه کردم و فدراسیون همیشه تا آنجا که ممکن بود پروژه ها را اجرا می کرد. البته اگر طبق برنامه پیش برویم ، پر از بازی های آسیایی می شویم.

استکی همچنین زمان شروع اردوهای تیم ملی را از 15 شهریور اعلام کرد.

انتهای پیام