استقبال وزارت جهاد کشاورزی از خرید تضمینی بذر دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد

به گزارش گروه استان های خبرگزاری آنا از شرقورد، حسین زینلی مجری طرح گیاهان دارویی این وزارتخانه. کشاورزی جمعی از کارکنان این وزارتخانه از مزرعه گیاهان دارویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شارکورد بازدید کردند.


بیشتر بخوانید:

نمایندگان مجلس از مزرعه پژوهشی آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در شارجه بازدید کردند


در این بازدید، مجری طرح گیاهان دارویی وزارت جهاد کشاورزی، مهرداد اعطایی، عضو هیئت علمی و دانشیار گروه کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرخ، از اقدامات انجام شده در مزرعه دانشگاه قدردانی کرد. امید است که الزامات فنی بخش کشاورزی برآورده شود.

استقبال وزارت جهاد کشاورزی از خرید بذر از دانشگاه آزاد اسلامی شرقورد.

سینلی تصریح کرد: با توجه به قابلیت های بسیار سازگار دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرخ می توان بسیاری از موانع تولید را با همکاری دستگاه های دولتی و بخش خصوصی برطرف کرد.

وی با اشاره به کیفیت عالی محصولات تولید شده در زمینه گیاهان دارویی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد، از فروش انواع مختلف کشت شده در این مزرعه استقبال کرد و افزود: اسانس بیشتری دارند و کیفیت بالاتری دارند که این امکان وجود دارد. . با استفاده از این موارد بهره وری را در کشور افزایش دهید.

استقبال وزارت جهاد کشاورزی از خرید بذر دانشگاه آزاد اسلامی شهرخ

مجری طرح گیاهی وزارت جهاد کشاورزی با استقبال از احداث باغ گیاهی در دانشکده تحقیقات اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی، پیشنهاد تولید بذر مرغوب در مزرعه را ارائه کرد. خرید تضمینی وزارت جهاد کشاورزی.

انتهای پیام/4078/4062/