استقبال شهروندان از کاروان «ورزش و شادی» – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، راه اندازی کاروان ورزش و شادی یکی از برنامه های این سازمان برای استقبال از بهار است که برای شادی مردم پیش بینی و اجرا می کند. شب سال نو.

در این برنامه بازی‌های کاروان‌های ورزشی و فعالیت‌های ورزشی نمادین در خیابان‌های مختلف شهر می‌گذرد و لزوم توجه به ورزش و ارتباط آن با سلامت و نشاط را به عابران یادآور می‌شود. در نهایت با ارائه ورزش های تفریحی زمینه برای حضور شهروندان در فعالیت های مختلف ورزشی فراهم می شود.

ما از همه امکانات برای شادی مردم استفاده می کنیم

امین توکلی زاده معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری پایتخت در جمع پرشور مردم تهران که برای استقبال از کاروان مسافرتی ورزشی تفریحی این سازمان آمده بودند، گفت: ما از شهرداری و سازمان ورزش استفاده می کنیم.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری پایتخت از زحمات همکاران در سازمان ورزش قدردانی کرد و این مراسم را اقدامی تدافعی برای شادی مردم در عید نوروز دانست و اضافه کرد: امیدوارم مردم احساس شادی کنند. روز سال نو.

ورزش و شادی رابطه مستقیمی با هم دارند

حسین اوجاگی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران نیز در جمع تهرانی های حاضر در مسیر کاروان ورزشی گفت: مبارک باد. . این یکی از حقوق شهروندی این افراد است و ما مسئول آن هستیم.

وی ادامه داد: این کاروان هدیه سازمان به افرادی است که دو سال رنج و بیماری را صبورانه پشت سر گذاشته اند.

با لبخند رضایت مردم به استقبال سال نو رفتیم

محمد مشهدی یاری معاون سازمان ورزش نیز در آن حضور دارد در باره اظهار داشت: ما بسیار خوشحالیم پس از دو سال مبارزه با کرونا، مردم این فرصت را پیدا کرده اند که شادی کنند و – هرچند به صورت محدود – در ورزش شرکت کنند.

وی با اشاره به استقبال چشمگیر مردم از این کاروان ورزشی گفت: در سال آینده سبد خانواده های تهرانی را با رویدادهای مختلف پر خواهیم کرد.

اجرای این برنامه ورزشی و ورزشی در دو مرحله پیش بینی شده است که مرحله اول آن از 25 اسفندماه آغاز شده و در 28 سال گذشته به طول انجامیده و مرحله دوم آن از 2 فروردین ماه سال آینده آغاز شده و تا 15 فروردین ادامه دارد. 1401.