استقبال استقلالی‌ها از ایتالیایی اشتباهی/عکس

فرهاد مجیدی ، سرمربی تیم استقلال که پیش از تمرین در تهران است ، اعلام کرد که یک مربی ایتالیایی با سابقه نیمکت نشینی تیم ملی کشورش به زودی برای کمک به عنوان مشاور به تهران سفر می کند.

احمد مددی ، مدیرعامل باشگاه استقلال ، اعلام کرد که مربی رزومه ایتالیایی وی پس از بازیهای روز FIFA به تهران سفر می کند. این خبر در رسانه های سعودی نیز منتشر شد.

به دنبال شایعات پیرامون نام این مربی باتجربه ، مجیدی که سابقه نیمکت نشینی تیم ملی ایتالیا را دارد ، در رسانه ها نام دستیار سابق آنتونیو کونته ، آنجلو آلسیو را به عنوان شخصی که به ایران می رود ذکر کرده است. .

آلسیو که سابقه نیمکت نشینی یوونتوس و اسپال را در کارنامه خود دارد ، شخصی بود که به عنوان محبوب مجیدی در فضای مجازی معرفی شد ، به همین دلیل هواداران استقلال در صفحه اینستاگرام مربی سابق تیم ملی ایتالیا ظاهر شدند.

در آخرین پست در صفحه اینستاگرام این مربی ، استقلال نظرات زیادی ارسال کرده است ، از جمله قلب آبی ، که عکسی با جانلوئیجی بوفون دروازه بان افسانه ای یوونتوس را نشان می دهد و استقلال را تیمی معرفی می کند که دو بار در آسیا به عنوان قهرمانی رسیده است. در ایران مورد استقبال قرار گرفت.

حتی وب سایت ورزشی عربستان در این مقاله به بحث در مورد حضور کادرفنی استقلال پرداخت و نوشت: گزارش های مطبوعاتی حاکی از آن است که استقلال قبل از بازی با الهلال خدمات مربی ایتالیایی را برای این دیدار حساس خواهد داشت. فرهاد مجیدی قصد دارد مربی ایتالیایی را به دستیار خود فراز کمالوند اضافه کند که پس از لیگ قهرمانان آسیا تیم را ترک کرد.

با این حال ، پیگیری های خبرنگار ورشو سه نشان می دهد که فرهاد مجیدی می خواست روی نیمکت استقلال بنشیند ، نه آنجلو آلسیو. حتی آژانس خبری ایتالیایی آنسا نیز از حضور آلسیو در ایران خبر داده است که اشتباه بوده است.

با این حال ، استقلال حتی با آنجلو آلسیو مذاکره نکرده است و به نظر می رسد مدیران استقلال برای جلوگیری از سنگ اندازی به سرمربی ایتالیایی ، از استفاده از نام وی خودداری کرده اند.

خوش آمدید ایتالیایی / عکس رایگان

خوش آمدید ایتالیایی / عکس رایگان

خوش آمدید ایتالیایی / عکس رایگان

خوش آمدید ایتالیایی / عکس رایگان

سرمربی ایتالیایی پس از حضور فعال هواداران استقلال در صفحه آلسیو ، مطلبی را منتشر کرد که خبر حضورش در استقلال را تکذیب و خبر ورزش 3 را تأیید می کند. آلسیو در داستان خود نوشت: “من تعجب می کنم که نام من با استل در ارتباط است ، اما هیچ کس از این باشگاه با من تماس نگرفته است.”

251 251