استفاده از خدمات ارتباطی ۵ برابر شد/رعایت استانداردها در نصب دکل – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حسن آذری نذرآباد بعدازظهر شنبه در نشست خبری اظهار داشت: از زمان شروع شیوع ویروس کرونا، استفاده مردم استان از خدمات ارتباطی پنج برابر شده است که نشان دهنده وجود زیرساخت های لازم است. ارائه شده است.”

به عقیده وی، اگرچه این موضوع نقش منحصر به فرد ارتباطات دیجیتال را نشان می دهد، اما اخیراً آن سخنان نادیده گرفته شده است. در باره یکی از مسئولان گفت: عجیب است که مردم می گویند بهتر است اینترنت نداشته باشیم، اما مشکلات امروز خلاف این را نشان می دهد.

وی ادامه داد: در میان همه هنجارهای درونی بین المللی در دکل های مخابراتی رعایت می شود پس نباید زائد باشد در باره باید حرفی زده شود و اگر قرار است در این مورد نظری اعلام شود باید بر اساس نظر صاحب نظران این حوزه باشد.

آذری افزود: تمامی مسائل مربوط به دکل های مخابراتی تحت نظارت سازمان انرژی اتمی است و مردم استان از این بابت نگران نباشند. در باره وجود دارد.

مدیر ارتباطات سیار شرکت مخابرات خراسان جنوبی نیز گفت: امواج الکترو ما در اطراف خود مغناطیس زیادی داریم که با دو ویژگی فرکانس و توان تشعشعی و استانداردهای امواج رادیویی و بر اساس مصوبه سازمان انرژی اتمی مشخص می شود. گیر این امواج رادیویی است.

علی ورقانی افزود: اپراتورها مجوز اندازه گیری مکرر امواج رادیویی را دارند. گیر کرادون وای دکتر. اگر این امواج خطرناک باشد، این مجوز تمدید نخواهد شد. بیشتر تشعشعات از تلفن همراهی که استفاده می کنید می آید هندزفری نگرانش باش در باره قابل حذف است.

وی افزود: همراهان ما می توانند بدون نگرانی از تجهیزات مخابراتی استفاده کنند. سازمان. “