استارت سه شنبه‌های بدون تخلف در جزیره کیش

به گزارش خبرگزاری آوای البرز کیش ، سعید پورعلی در این همایش در مورد فرهنگ دوستان و رانندگان نمونه های راهنمایی و رانندگی اظهار داشت: «مسئولیت پذیری برای زندگی اجتماعی یک اصل است که ما به عنوان افراد مسئول زندگی و مراقبت از محیط زیست هستیم. . “

وی با یادآوری اینکه برای دستیابی به این قانون و اخلاق مهم ، باید در جامعه مسئولیت پذیر عمل کرد ، یادآور شد: کیشوندایی ها در رده فرهنگ ترافیکی توانسته اند آن را به خوبی نشان دهند ، بنابراین اکنون به عنوان یک جاذبه گردشگری در جزیره

کیش با یادآوری معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد خاطرنشان کرد: برای ترویج این فرهنگ ، سازمان منطقه آزاد با ارائه آخرین فناوری های مدیریت ترافیک در دستور کار ، پشتیبانی آموزشی و آسفالت کرد.

جانشین فرمانده ویژه جزیره کیش نیز در این مراسم گفت: پلیس هوشمند رکن اصلی امنیت پایدار است که در دو قسمت شامل پلیس تخصصی با تجهیزات آموزش دیده و مدرن محقق می شود.

سرهنگ فرج نظری اظهار داشت: فرماندهی انتظامی اطلاعات کافی برای شناسایی پلیس هوشمند جزیره را دارد. این دستور توسط افسران مورد نیاز است و ادامه آن مستلزم خرید و به روز رسانی ابزارهای مختلف است.

راهور کیش ، رئیس پلیس این رویداد گفت: “هدف از این کنفرانس افزایش مشارکت عمومی در کاهش تخلفات رانندگی است.” ما تصمیم گرفتیم 10 مربی از مدرسه یا افرادی از بخش فرهنگی را درگیر کنیم. ما باید در کاهش تخلفات مشارکت کنیم. در جزیره کیش و مثال ترافیک را در یاران ، همایش فرهنگ رانندگان جشن بگیرید.

پس از این کنفرانس ، سرگرد مهدی توانگر روز سه شنبه به کیشیل اطلاع داد که هیچ گونه تخلفی وجود نخواهد داشت: کیشیل برنامه سه روزه عدم تخلف را در روز سه شنبه برای افزایش تخلفات رانندگی و کاهش تصادفات اجرا می کند.

در این مراسم از 10 راننده نیروی حمل و نقل عمومی جزیره کیش که سال گذشته هیچ تخلفی نکرده بودند به همراه مربیان آموزشگاه رانندگی کیش به مناسبت هفته ناجا از سوی پلیس راهور تجلیل شد. به

46