استادان در خط مقدم جهاد تببین و روشنگری هستند

بهروز ناصری در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از ایلام با گرامیداشت یاد و خاطره شهید مرتضی مطهری و روز معلم، اظهار کرد: اساتید دانشگاه آزاد اسلامی نقش تعیین کننده ای در پیشرفت کشور و هر استان دارند. نقش اساتید در جهاد تعیین کننده و تعیین کننده است.


بیشتر بخوانید:

دانشگاهیان فرماندهان جنگ نرم جهاد هستند


وی افزود: اساتید دانشگاه با فعالیت های علمی جهادی و تفکر انقلابی نقش مهم و حیاتی در توسعه کشور و استان های آن ایفا می کنند.

دانشگاه آزاد اسلامی ایلام می گوید: از نظر مقام معظم رهبری، اساتید دانشگاه فرماندهان جنگ نرم آنچه در آن زمان و اکنون در خط مقدم جهاد می بینیم تبیین و روشنگری است.

وی تصریح کرد: هیچ توسعه ای در هیچ حوزه ای بدون حضور و حضور دانشگاهی با محوریت اساتید محقق نمی شود و در استان بومی نیز با عنایت ویژه نماینده ولی فقیه و استاندار ایلام تمهیداتی پیش بینی شده است. ساخته شده تا اساتید دانشگاه وارد شوند و نقشه های بیشتری بسازند.”

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام تصریح کرد: اولویت همیشگی دانشگاه آزاد اسلامی تبیین و انتشار آثار ارزشمند شهید مطهری از معماران انقلاب اسلامی در کنار آرمان های امام و مقام معظم رهبری است. رهبر. امروز دکتر در کنار مدیریت انقلابی و جهادی طهرانچی و سایر مسئولین دانشگاه بیش از این رسالت مهم را انجام می دهند.

انتهای پیام/4078/4062/