از نتیجه راضی نیستم/ ۷ بازیکن اصلی‌ام نبودند

به گزارش شف ، رضا عنایتی سرمربی تیم فوتبال هواداران پس از تساوی یک طرفه تیمش مقابل کپر رفسنجان در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: بازی بسیار خوبی بین دو تیم بود. رفسنجان یکی از بهترین تیم های لیگ مس است اما از نتیجه بازی راضی نیستم چون فقط در یک موقعیت گل خوردیم. ما موقعیت های زیادی داشتیم و تیم بزرگی بودیم. متاسفانه ما 7 بازیکن اصلی نبودیم و دستمان روی تعویض ها بسته بود. دست بازیکنانم را می بوسم چون با تمام قدرت بازی می کنند و برای موفقیت تلاش می کنند.

وی ادامه داد: تیم هایی که فوتبال بازی می کنند با ما روی هوا بازی می کنند. تیم‌هایی که همیشه در زمین بازی می‌کنند و تاکتیک‌های خود را در آنالیز ما ارزیابی می‌کنند، در هوا مقابل ما بازی می‌کنند که می‌تواند منجر به انتشار مطبوعاتی از مقابل تیم ما شود. ما کار خود را انجام می دهیم و از بازیکنانم انتظار دارم حداقل حقوق خود را کسب کنند که جایگاه بسیار خوبی در لیست است.

سرمربی هواداران درباره مشکلات مالی تیمش گفت: اگر نه بگوییم دروغ گفته ایم اما طبق قولی که به من داده بودم تا دو روز آینده برطرف می شود. این نجابت بازیکنان ما است، هنوز صحبتی نکرده اند اما به نظر مدیریت این مسائل به زودی حل می شود.

عنایتی در خصوص حضور کادر فنی تیم ملی در ورزشگاه و از نزدیک تماشای دیدار تیمش مقابل مس رفسنجان گفت: مربیگری خوشمزه و مناسب رویکرد استراتژیک است. نمی دانم برنامه ذهنی سرمربی تیم ملی چیست اما وقتی توپ در هوا بود بازیکنان ما نتوانستند استاندارد واقعی خود را نشان دهند. مثل یک داور بسیار با استعداد، شانس آوردیم که بازیکنان کلیدی ما در اراک 4 اخطار گرفتند و در این دیدار نادیده گرفته شدند.

وی گفت: اهداف ما مشخص بود و می دانستیم شرایط لیگ برتر و لیگ یک متفاوت است. می دانستیم که در اوایل لیگ با مشکل مواجه خواهیم شد، اما بازیکنانم به سرعت واکنش نشان دادند و من از این بابت ممنونم. برای سال آینده برنامه داریم تا امسال در لیگ برتر بمانیم تا بتوانیم برای اهداف سال آینده تلاش ویژه ای داشته باشیم.