از نبود فیلم نعمت‌الله در جشنواره فجر غمگینم

به گزارش شفاف ، “بازی ستاره ای” به کارگردانی حاطف علیمردانی در دومین روز از سی و نهمین جشنواره فیلم فجر در فیلم رسانه ای برج میلاد اکران شد. در این فیلم فرهاد اصلانی ، شبنم مقدمی ، ملیسا ذاکری و مایکل مادسن بازیگر آمریکایی نیز بازی می کنند.

این فیلم قرار بود در جشنواره سال گذشته حضور داشته باشد ، اما گروه مجبور به فیلمبرداری مجدد چندین قسمت شدند ، به دلیل سرعتی که باید برای جشنواره قبلی دوباره ساخته می شد و سپس تولیدکنندگان را مجبور به راه اندازی کردند. یک تاج در ایران.

کارگردان Star Game گفت: این فیلم ادامه تجربیات من در سینما و نتیجه نگاه من به آنها است.

وی با ابراز تاسف از اینکه در سال 1996 ، آباجان و معتمدآریا را در جشنواره فجر ندیده است ، اظهار داشت: “همه فکر می کنند او همیشه یک فیلم عالی ساخته است. با این وجود فکر می کنم فیلم های دیگری نیز در این نمایشگاه حضور داشتند.

شخصیت اصلی بازی فیلمی درباره دختری است که پس از مهاجرت خانواده اش به کشوری دیگر با گذشت زمان مشکلات زیادی پیدا می کند و این داستان براساس یک داستان واقعی ساخته شده است.

علیمردانی توضیح داد: من تاکنون این شخصیت را داشته ام ، با او رابطه دوری دارم و به طور اتفاقی درگیری مادرش با من و صداهایی که از او شنیدم به یک اتفاق خاص تبدیل شد. من قصد سیاه پوشی نداشتم زیرا آگاهانه فیلم می سازم ، مثلاً اگر آباجان را می ساختم مادربزرگم مرا آبهاجان صدا می کرد. مهاجرت یک شوک بزرگ است و اگر به هر دلیلی قصد مهاجرت داشته باشیم ، می دانیم که به کجا مهاجرت خواهیم کرد.

وی از سرتیپ تهیه کننده فیلم تشکر کرد ، به ویژه به دلیل اینکه قرارداد او با مایکل مدیسون سخت بود.