از بازگشت کریم باقری به تیم ملی تا قطعی شدن یک بازی تدارکاتی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حسن کامرانی فر دبیرکل فدراسیون فوتبال در پایان مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتبال در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آنها پاسخ داد.

سفر به سوئیس به دعوت فیفا

فیفا از ما دعوت کرده است و باید برای برخی موضوعات حضور داشته باشیم، اما هنوز قطعی نشده است. ما به جایی نمیرسیم، در خدمت شما هستیم.

شرکت در جلسات کمیته ابتدایی انتخابات با مجدی

باور کنید مجدی تا این لحظه در جلسات شرکت نکرده است، من به عنوان دبیر کل و مدیر اجرایی دو جلسه با اعضای کمیته بدوی برگزار کردم که در مورد روند کار بود. ما هیچ جلسه ای در مورد پرونده ها برگزار نکرده ایم و این کمیته مستقل است. مجدی جلسه ای نداشت و من دو جلسه درباره تقویم کاری داشتم. برگزیدگان مستقل بودند و تصمیمات در مورد واجد شرایط بودن آنها پشت درهای بسته گرفته می شد.

کدام گزینه ها پذیرفته می شوند؟

کمیته اول بررسی می کند و سپس کمیته استیناف پرونده کسانی را که نیاز به بررسی بیشتر دارند بررسی می کند. از آنجایی که فرآیند ناقص است، نمی توان با قطعیت گفت که آیا یک گزینه پذیرفته شده است یا رد صلاحیت شده است. همه اینها حدس و گمان است

پرونده ویلموتس در دادگاه CAS

فقط می توانم بگویم منتظر هستیم رای دادگاه عالی ورزش درباره ویلموتس به فدراسیون ارسال شود. هنوز رای داده نشده تاکنون نامه ای از دادگاه CAS دریافت نکرده ایم. به محض رسیدن اعلام خواهیم کرد. باید 30 هزار فرانک برای رای به فدراسیون فوتبال پرداخت می شد. این مبلغ پرداخت شده است. منتظر اعلام نظرسنجی هستیم

ملاقات با اروگوئه تایید شد؟

امروز قرارداد اولین بازی در فیفادی امضا و برای تیم حریف ارسال شد. من نام این تیم را نمی گویم. یا از اروپا یا آمریکای لاتین. البته ما نمی توانیم با اروپا بازی کنیم. قراردادهای بازی دوم بین دو یا سه کشور امضا می شود. برنامه ریزی انجام شده و به ما خوش خواهد گذشت. (گفته می شود اروگوئه اولین تیمی است که ایران در نظر دارد)

بازگشت کریم باقری به تیم ملی

برای موفقیت تیم ملی، فدراسیون هر برنامه ای را که سرمربی این تیم اعلام کند اجرا می کند. این یکی از چیزهایی است که ما به آن نگاه می کنیم. در صورت امکان باقری را تا جام جهانی به تیم ملی می آورند. بحث خانبان به دلیل آنالیزور بودن و خارج از کادر فنی متفاوت است. ما باید از تمام توانایی های خود برای تیم ملی استفاده کنیم. شاید این محدودیت باشد، اما اولویت تیم ملی است.

حضور مربی جدید منتفی است

اسکوچیچ در آخرین فیفا یک مربی خارجی دیگر را به کادر فنی اضافه کرد. تاکنون هیچ درخواستی از سرمربی برای حضور دستیار خارجی دیگر دریافت نشده است.

نارضایتی کمیته فنی از هیئت مدیره پس از بازگشت اسکوچیچ

کمیته فنی متشکل از بهترین بازیکنان گذشته است. آنها به این نتیجه رسیدند – اسکوچیچ باید اخراج شود – اما هیئت مدیره همه شرایط را دید. از این به بعد همه باید پشت کادر فنی باشیم.