از آماده‌سازی شهر برای آغاز آنلاین تا بازپیرایی بوستان‌ها – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، مدیریت شهری با توجه به انبوه خدماتی که به شهروندان ارائه می کند، همواره از اهمیت و جایگاه ویژه ای در پایتخت کشور برخوردار بوده است، به گونه ای که بسیاری از ابعاد زندگی شهروندان با خدمات مدیریت شهری پیوند خورده است. شهرداری تهران.

در این بسته خبری به گوشه ای از خدمات مدیریت شهری می پردازیم.

14 جاده این منطقه در مهرماه آذین بندی می شود

علیرضا برزگر مرادی گفت: پروژه نگهداری از فضای سبز به ویژه نقاط منتهی به مدارس برای زیباسازی هر چه بیشتر محله های منطقه راه اندازی شد. سرقت لایروبی خندق های باز و بسته، لایروبی، پاکسازی کانال ها، نگهداری باغات شهری، جمع آوری بیاورید تعالی از نظر فیزیکی، رفع خطرات از شیرآلات آب و فاضلاب، حذف برچسب های اضافی از دیوار مدرسه و … در حال پیشرفت است.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 14 افزود: برای ارائه خدمات بیشتر، تسهیل در تردد دانش آموزان، پاکسازی گاردریل های ایستگاه اتوبوس، المان های شهری و ترافیکی و پل هوایی برای رفع مستمر مشکلات بهداشتی و درمانی است. جاده های منطقه تکمیل شده است.

وی همچنین از طرح مبارزه با حیوانات مضر شهری در بزرگراه ها و تمامی ورودی های مدارس خبر داد و خاطرنشان کرد: اطراف مراکز آموزشی با طعمه گذاری کلنی های آلوده و جلوگیری از کلنی ها به منظور ارتقای سلامت شهری پاکسازی می شود. وجود حیوانات مضر.

برزگر مرادی از فعالیت حوزه زیباسازی برای رنگ آمیزی المان های شهری، پل های عابر پیاده، دیوارها، نقاشی های دیواری، دیوارها و سایر امور نگهداری شهری محلات و مدارس برای ایجاد مناظر زیباتر و مطلوب تر و ایجاد محیطی رضایت بخش تر خبر داد. برای دانش آموزان منطقه

از آماده سازی شهر برای شروع مهر تا احیای باغات

ساخت اولین خط اختصاصی موتورسواران در میدان توحید

مهدی صالحی با اشاره به اینکه میدان توحید یکی از جاده های پرتردد منطقه است، خاطرنشان کرد: با توجه به تردد موتورسیکلت ها و خودروها در این منطقه علاوه بر مشکلات ترافیکی این امر باعث افزایش ترافیک می شود. تصادفات به خصوص موتورسواران.

شهردار منطقه 2 افزود: بر اساس این طرح کانالیزه شده ایجاد خط موتورسیکلت در این محدوده پیشنهاد می شود و با هماهنگی پلیس راهنمایی و رانندگی خطی به طول 400 متر برای موتورسواران از ابتدای خیابان ناصره غربی تا خیابان آزادی ایجاد می شود.

وی همچنین با بیان اینکه عملیات فنس کشی برای جداسازی خط تردد خودروها از موتورسواران آغاز شد، گفت: مسیر پیشنهادی یکی از پارکینگ های اسمی در نظر گرفته شده بود که تاکنون خودروها پارک شده بودند، اما با هماهنگی پلیس، خط اسمی تعیین شد. پارکینگ وسایل نقلیه حذف شد

شهردار منطقه 2 عرض خط اختصاصی را یک و نیم متر عنوان کرد و ادامه داد: اکنون 2 باند برای خودروها و یک باند برای موتورسواران اختصاص داده شده است.

صلیحی با تاکید بر اینکه اجرای لاین جداسازی خیابان توحید به صورت آزمایشی در این مسیر آغاز شده است، گفت: در صورت حصول نتایج مثبت و اخذ موافقت پلیس راهنمایی و رانندگی، این طرح در سایر مسیرهای استان نیز اجرا می شود. منطقه تصادفات موتورسواران.

از آماده سازی شهر برای شروع مهر تا احیای باغات

نمایشگاه پاییزی در بستان بزرگ ولایت در همان ابتدای آنلاین ماه برپا می شود.

ناظر شهرداری منطقه 19 از برپایی نمایشگاه فروش پاییزه در ضلع جنوبی درب شماره دو روبروی قلعه شادی بستان بزرگ استان در آستانه سال تحصیلی جدید خبر داد. شهروندان

تورج فرهادی درباره غرفه های نمایشگاه پاییزه که با مجوز اتاق اصناف تهران و با همکاری این سازمان در این پارک برپا شده است، گفت: در این نمایشگاه 50 غرفه وجود دارد که شهروندان می توانند اقلام ضروری از جمله آنها را خریداری کنند. . کالاها ویرایشدر این غرفه ها لوازم التحریر، لباس، کیف، کفش، صنایع دستی، غذاهای سنتی و سوغات اقوام به فروش می رسد.

فرهادی گفت: نمایشگاه فروش پاییزه با امکاناتی مانند پارکینگ، خودپرداز، سرویس بهداشتی، نگهبانی و … تا 12 مهرماه از ساعت 14 الی 24 بعدازظهر. به موقع از ساعت 12 ظهر تا 24 در روزهای هفته و تعطیلات میزبان شهروندان است.

از آماده سازی شهر برای شروع مهر تا احیای باغات

در شمال تهران 400 هزار متر مربع باغ در طرح خدمات روباز پاکسازی شد.

شهردار منطقه یک گفت: با اجرای طرح خدمات رسانی یک هفته ای در شمال تهران، معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه یک، 280 نیروی انسانی و تجهیزات خودرویی را برای احیای فضای سبز پارک های شمال تهران بسیج کرد. جاده های شهر را حفظ کنید.

حمیدرضا حاجوی وی گفت: بر اساس دستورالعمل طرح خدمات رسانی شهرداری تهران برای بهبود نگهداری و خدمات رسانی بهتر به شهروندان، طرح خدمات رسانی یک هفته ای از روز شنبه 28 شهریور ماه آغاز و در روز جمعه 4 شهریور در منطقه یک به پایان رسید.

وی افزود: با اجرای این طرح 15 ست وسایل ورزش و بازی کودکان و 530 متر مربع زیر بنا علاوه بر احیای فضای سبز پارک ها مرمت شده است.

حاجوی و تکثیر و جمع آوری بیاورید و حذف 140 مورد تعالی فیزیکی و تبلیغاتی غیر مجاز، شستشوی سه هزار متر مربع، 1000 المان شهری و 38 هزار متر مربع جداول، شستشوی 681 مخزن و مخزن فرعی، رنگ آمیزی بیش از 50 قلم آلمان اقدامات اجرایی شامل حذف مبلمان و زباله شهری، تعمیر خرابی حدود 455 چراغ و 20 برج نور و مرمت حدود 50 آبنمای بهداشتی است.

وی افزود: برای مقابله با موش ها 380 سوراخ شناسایی شده طعمه گذاری و 67 قلاده سگ با استفاده از 5 تیم جمع آوری شد. بیاورید همچنین 35 بنر اطلاع رسانی و توزیع بروشور در محلات نصب شد.