ازسرگیری عملیات ساخت محور طلوع تا غروب کیش

کیش: بر اساس اخبار آنلاین Water & Services ، کیش سیویل ، مدیرعامل شرکت آب و خدمات ، در پروژه طلوع غوب شرکت کرده و بر تسریع در ساخت این محور حمل و نقل در جزیره تأکید کرد.

ابوالفضل طیبی گفت: این طرح استراتژیک شامل امکانات مناسب و زیرساخت های شهری در تمام نقاط جزیره کیش است و اجرای محور طلوع تا غروب آفتاب گام مهمی در تسهیل رفت و آمد شهروندان ساکن یا کارگر در منطقه است.

وی افزود: با افزایش پروژه ها و فعالیت ها در قسمت های جنوبی جزیره ، شاهد افزایش ترافیک هستیم و مسیرهای قدیمی پاسخگوی نیازهای شهروندان و گردشگران نیست. بنابراین ، طرحی برای گسترش از طلوع آفتاب تا غروب آفتاب اجرا شد.

وی گفت: با ایجاد این مسیر ترافیکی ، کاشت درختان نخل و بهبود روشنایی در محور شرقی – غربی ، یکی از جدی ترین نیازهای ساکنان جنوب جزیره برآورده می شود و شاهد توسعه گردشگری و اقتصاد در قسمتهای جنوبی “

ساخت محور طلوع-گوروب به طول 13 کیلومتر در ژانویه 2016 و اواسط مارس سال گذشته به دلیل نزدیک شدن نوروس و افزایش گردشگران ، پس از آزادسازی 388000 متر مربع از سواحل کیش آغاز شد. تمام ساخت و سازها در کیش در 6 آوریل 1400 ، در پایان تعطیلات ناروس متوقف و از سر گرفته شد. طبق برنامه ریزی های انجام شده ، عملیات اجرایی محور ساحلی طلوع عصر تا تابستان سال جاری پایان می یابد.

46