ارزیابی کاربران از واردات واکسن کرونا؛ از وظیفه دولتی تا کمک بخش خصوصی

به گزارش خبرگزاری آوای البرز ، پس از رای گیری ما ارزیابی کاربران وارد کننده واکسن تاج بخش خصوصی منتشر شده و بسیاری از مخاطبان درباره آن نظر دادند.

مخاطبان درمورد اینکه آیا بخش خصوصی و اتاق بازرگانی تهران واکسن کرونا را وارد می کنند ، اظهار نظر کردند و اگر چنین است ، شرایط توزیع این واکسن وارداتی باید چگونه باشد؟

یکی از مهمترین اظهارنظرهای کاربران “بهترین عملکرد بخش خصوصی در واردات واکسن” بود. این دسته از کاربران معتقدند که عملکرد بهتری از بخش دولتی مشاهده خواهند کرد زیرا واردات واکسن در دست دولت نیست و مسئولیت آن به عهده بخش خصوصی است. چنین کاربرانی می گویند که دولت ها واکسن کافی وارد نمی کنند و بخش خصوصی ، یعنی کشور ، واکسن وارد می کند و محصولات بهداشتی لازم را از جیب خود تأمین می کند.

این دیدگاه مخالفان شدیدی نیز داشت. برخی از کاربران گفته اند که بخش خصوصی ابتکار واردات این واکسن را در هیچ کجای دنیا انجام نداده است ، که می تواند منجر به مشکلاتی از جمله رانت و فساد شود. “از یک طرف ، مشکل این است که من منتظر تشکیل پرونده های زیادی هستم ، که در آن بسیاری از شرکت های خالک سا پول زیادی از دولت دریافت کرده اند و به جای وارد کردن واکسن ، املاک در کانادا ، ترکیه و امارات متحده عربی ، آنها را پادشاه واکسن ها خطاب می کند ، ما نمی کنیم … ما به دنبال …

در این رابطه ، فارابین نوشت: “به یاد داشته باشید که واردات 250 تا 300 درب کارخانه توسط شرکت حداقل بیست برابر دست مشتری به دلال بازی را افزایش می دهد. در کجای دنیا باید این کار را انجام دهیم؟ چرا ما همیشه اصرار داریم حل مشکلات متفاوت از جهان؟ “

این دسته از کاربران معتقدند که ایمن سازی عمومی در برابر بیماری بیماری کرونا قلب یک کار دولتی است و باید بصورت رایگان انجام شود.

شکل سوم وجود دارد. علی یکی از کاربرانی است که می تواند به عنوان نماینده این فرم در نظر گرفته شود. علی راه حل سوم را انتخاب کرد که می تواند از روش های خصوصی و خصوصی برای تزریق واکسن استفاده کند. وی گفت: “این کار بسیار خوبی است.” “واکسیناسیون عمومی متولد عموم + واکسیناسیون با ارز خصوصی واکسیناسیون را تسریع می کند.”

فارسین کاربر دیگری است که با نظر علی موافق است و به واردات خصوصی و عمومی اعتقاد دارد. وی نوشت: “این وظیفه دولت است و باید آزاد باشد … اما به این ترتیب زمان از دست می رود … حداقل اگر شركت وارد كند می تواند تا حدودی نیازهای مردم را برآورده كند و اتلاف وقت.

کیارش همچنین نوشت: من کاملاً با کمک به دولت و افرادی که توانایی مالی آن را دارند موافقم. خرید آن سرعت واکسیناسیون را افزایش می دهد.

برخی از کاربران تعجب کرده اند که واکسن های پرداخت شده را از کجا به فروش برسانند. ما آن را خریدیم!

47231