ارتش اسلامی موجب عزت دین است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین ، آیت الله سید محمد سعید منصریه ، رئیس پادگان عقیدتی و سیاسی پادگان کام ، صبح یکشنبه با گروهی از فرماندهان ارتش در استان کام دیدار کرد. خانم کرامات. دوران کودکی به سراغ امام آمد ، وی گفت: خلیفه خدا بودن و امام جامعه بودن نشان می دهد که ربطی به سن ندارد و محاسبه ای است که نزد خدا شناخته شده است.

وی افزود که امامت امام زمان (عج) یکی از اسرار خداست و جایی برای تحقیق و تفحص ندارد:

نماینده ولی فقیه در استان قم اظهار داشت که امام حسن و امام حسین (ع) فرزندان امیرالمومنین (ع) و حضرت زهرا (س) بوده و تحت تربیت رسول خدا (ص) هستند. امام حسین (ع) سالها رهبر امام موزاب بود. این یکی از مواردی است که خدا می داند و جایی برای تحقیق ندارد.

قائم مقام بانوی کرامت (س) با اشاره به تقارن بین ولادت پیامبر (صلی الله علیه و آله و سلم) و امام صادق (ع) تصریح کرد: خداوند قبول می کند.

سعید افزود: بنابراین ، وقتی امام هشتم (ع) با اهل سنت نیشابور روبرو شد و از شما خواست برای ما حدیث بخوانید ، من آنها را به توحید دعوت کردم و به آنها گفتم توحید شرایطی دارد. یعنی اگر هیچ کس سرپرستی ائمه اطهار (علیهم السلام) را نپذیرد ، پس تقوی او نیز مشکل دارد.

وی در چنین روزی با اشاره به نهاد عقیدتی و سیاسی ارتش تحت فرماندهی امام خمینی (ره) گفت: “موقعیت سیاسی و عقیدتی بالاترین و بالاترین مقام است که از اعتقاد به خدا و پیامبر برخاسته است. (ص) “

امیر المومنین (ع) ، نماینده ولی فقیه در استان قم ، در نامه 53 نهج البلاغه توضیح می دهد که ویژگی های نظامیان در اسلام بر اساس موقعیت ایدئولوژیک سیاسی تعیین می شود: سایر دولتها خواهان ارتش ، ارتش و نیروی انتظامی برای نیازهای جهانی خود.هدف در اسلام است.

امیر الم Momمنین (ع) با اشاره به ویژگی های ارتش اسلامی در پنجاه و سومین نامه امام ، نهج البلاغه ، در روز جمعه گفت که نیروهای اسلام سنگرهای مردم ، حکام زینت ، احترام به دین و امنیت ، و بدون چنین ارتشی فعالیت های مردم سازماندهی نمی شود.

سید گفت: “وقتی ارتش در چارچوب دین حرکت می کند ، منبع احترام به دین خواهد بود.

قدیس حامی کلیسای بانوی کرامت (ص) گفت که بدون اهداف نهایی ، ارتش نمی تواند وظایف سکولار خود را به درستی انجام دهد: