احتمال حضوری شدن مدارس چقدر است؟

به گزارش خبرگزاری آوای البرز ، اگرچه برخی مقامات ادعا می کنند که جامعه از موج چهارم تاج عبور می کند ، اما میزان مرگ و میر ناشی از این بیماری بسیار زیاد است.

بر اساس آخرین اخباری که امروز وزارت بهداشت در مورد مرگ 19 بیمار کوید منتشر کرد ، بیش از 170 بومی بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده اند.

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت شب گذشته آمار مربوط به کرونا را اعلام کرد: بر اساس معیارهای دقیق تشخیصی از دیروز تا اول ژوئن 1400 10،687 مورد جدید بیماری کووید 19 در کشور کشف شد. 1600 نفر در بیمارستان بستری شدند. تعداد 19 بیمار کوید در کشور به 2،923،823 نفر رسید.

این گزارش متأسفانه اضافه شده است در 24 ساعت گذشته ، 171 بیمار مبتلا به بیماری عروق کرونا ویروس درگذشته اند تعداد قربانیان این بیماری به 80327 نفر رسید. خوشبختانه تاکنون 2،477،596 بیمار از بیمارستان ها بهبود یافته اند. همه 4064 بیمار مبتلا به بیماری کرونا ویروس قلب در بخش های مراقبت ویژه بیمارستان هستند. تاکنون 19 میلیون و 59 هزار و 238 آزمایش تشخیصی کرونا در کشور انجام شده است. در حال حاضر ، 13 شهر کشور قرمز ، 214 نارنجی و 221 زرد است.

در همین حال ، ویروس کرونا با نسخه های مختلف در مناطق مختلف کشور در حال شیوع است. سخنگوی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی گفت: اگرچه تعداد بیماران کوید در بیمارستان 19 کشور بستری شده است ، اما هنوز هم بیماری ناپایدار ، حساس و آسیب پذیر است. در برخی از شهرهای دارای وضعیت قرمز ، فشار کرون های هند و آفریقای جنوبی در حال گسترش است.

آخرین مورد بیماری کوید 19 در کشور ، دکتر سیما سادات لری اظهار داشت: در مقایسه با هفته گذشته 18 درصد کاهش در پذیرش بیمارستان به دلیل بیماری عروق کرونا ویروس ، 22 درصد کاهش تعداد مرگ و 13 درصد کاهش تعداد بیماران سرپایی مشاهده شد.

وی ادامه داد: بیشترین میزان پذیرش بیمارستان در هفته گذشته در استان های چارمحال ، باختری ، ایلام و خوزستان بوده است. بیشترین میزان مرگ و میر ناشی از بیماری کوید 19 به ترتیب در استان های البرز ، چهارمحال ، باختری و خراسان شمالی گزارش شده است. .

کرونا نیوز این روزها در دنیای سیاسی تغییر ایجاد می کند. این خبر همچنین شامل قول نامزد ریاست جمهوری است او می گوید که دو ماه است که تاج را سرکوب می کند. گازی زاده هاشمی ، که یک پزشک متخصص نیز است ، گفت: مشکل تاج بسیار جدی و فوری است: “ما این مشکل را طی دو تا سه ماه جمع آوری خواهیم کرد ، بنابراین افراد می توانند سال آینده جمع شوند و زندگی عادی داشته باشند.”

احتمال پیوستن مدارس چقدر است؟

گازی زاده هاشمی ادامه داد: ما باید این موضوع را کنار هم بگذاریم تا مردم بتوانند سال آینده در کنار یکدیگر زندگی عادی داشته باشند.

تأثیرات تاج بر اقتصاد کشور بر هیچکس پوشیده نیست. مدتها پس از آنکه بیماری باعث اختلال در تجارت شده بود ، امروز شهردار تهران اعلام کرد اگر کرونا چادر در تهران برپا نمی کرد ، این پایتخت به یک مقصد گردشگری تبدیل می شد..

حناچی اظهار داشت: شرایط اقتصادی و کرونا ویروس که امیدوار بودیم مانع آن شد اما استفاده از ظرفیت برگشت ناپذیر تهران برای توسعه و مقصد گردشگری بود. در این دوره ، این فرصت فراهم نشده و منابع کافی نبوده است.

علاوه بر این ، خورشید گرفتگی همزمان با تعطیلات نیمه ماه ژوئن است که باعث تأیید ستاد ملی تاج می شود. سفر جاده ای ممنوع است.

پلیس راهور گفت که آنها در مقابل تردد اتومبیل های پلاک شخصی ایستاده اند. در همین رابطه سردار هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا گفت: “طبق آخرین مصوبه ستاد ملی مخالفت. ویروس کرونا منصوب، محدود کردن ترافیک بین شهرها و استانهای قرمز ، نارنجی و زرد.

احتمال پیوستن مدارس چقدر است؟

وی در این زمینه بر اعمال جدی محدودیت های مصوب ستاد ملی برای برخورد با پلیس راه ماسندران تأکید کرد. ویروس کرونا وی در ورودی های استان هشدار داد به هر دلیلی اجازه ورود ماشین های غیربومی به ماسندر را نخواهید داشت.

اخبار واکسیناسیون در مورد تاج امروز نیز توجه مخاطبان را به خود جلب کرد. این خبر شامل اخباری است که رئیس گروه پیشگیری و کنترل بیماری های عفونی در علوم پزشکی شهید بهشتی اعلام کرده است. درباره روند ایمن سازی ، به ویژه در افراد مسن ، دکتر رکسانا باطبی گفت: شواهد نشان داده است که خطر ایجاد و تشدید کوید 19 در افرادی که واکسینه شده اند کاهش می یابد اما صفر نیست. او گفت که زمان کمتری در برابر مصونیت است ویروس کرونا حدود 2 هفته پس از تزریق دوز دوم واکسن ، بنابراین پس از واکسیناسیون ، آنها باید همچنان ماسک بزنند و فاصله اجتماعی را کنترل کنند.

رئیس گروه پیشگیری از بیماری های عفونی توصیه کرد: برای سالم نگه داشتن خانواده و جامعه خود ، افرادی که واکسینه شده اند باید از کلیه پروتکل های بهداشتی پیروی کنند تا از شیوع بیماری کوید 19 که در آن باید مسافت اجتماعی را پوشش داد ، نظارت کرد و از مکان های شلوغ جلوگیری کرد ، جلوگیری کرد..

اهمیت واکسیناسیون امروز توسط معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش اعلام شد در صورت واکسیناسیون معلمان احتمالاً از اوایل آنلاین در مدارس ثبت نام می کنند در حال رفتن.

اما مهمترین خبر در مورد واکسیناسیون ایران این خبر است که تا پایان تابستان 48 میلیون دوز کبرا ایرانی واکسن ایرانی تولید می کند. رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: طبق برنامه های تهیه شده. 48 میلیون دوز واکسن “کو ایران برکت” تا پایان سپتامبر 1400 به وزارت بهداشت ، پزشکی و آموزش پزشکی می رسد. این در حال تغییر است.

احتمال پیوستن مدارس چقدر است؟

محمد مکبر روز سه شنبه ، وی به عنوان بخشی از مراسم استفاده از آبرسانی به 500 روستای سراسر کشور به خبرنگاران گفت: “طبق وعده داده شده ، در ماه ژوئن سه میلیون دوز واکسن برکت ایران تولید خواهیم کرد که از این تعداد یک میلیون دوز تهیه شده است. دور در پایان ماه ژوئن ، این تولید به سه میلیون دوز می رسد.
وی ادامه داد: در ماه جولای هشت میلیون دوز واکسن کرونا تهیه و به وزارت بهداشت تحویل خواهیم داد. در ماه اوت این تعداد به 12 میلیون دوز می رسد و در سپتامبر 1400 تولید واکسن برکت در ایران تقریبا به 20 تا 25 میلیون دوز می رسد.
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ابراز امیدواری کرد که واکسن ها با تصویب وزارت بهداشت در دسترس عموم قرار گرفته و نگرانی های آنها در این زمینه را برطرف کند.

آخرین خبر از کرونا در مورد واکسن دیگری است که به طور مشترک توسط ایران تولید می شود. در همین رابطه سخنگوی سازمان غذا و دارو در توئیتی اعلام کرد: فازهای دو و سه مطالعه بالینی واکسن اسپیکوژن ایرانی-استرالیایی در ایران در حال انجام است..

47231