اجرای طرح «دیدار» با هدف حمایت از اشتغال جوانان در استان سمنان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

مصطفی مرادی در مصاحبه با خبرنگار آنلاین ، در مورد اقدامات حمایتی برای جوانان ، به ویژه برای سازمان ها و سازمان های غیردولتی فعال در مناطقی که ایجاد اشتغال و ایده های فعال ارائه می دهند ، صحبت کرد: به خصوص در میان جوانان.

وی با بیان اینکه این پروژه با هدف ترویج پروژه ها و ایده های اشتغال زایی در بین جوانان استان سمنان انجام شده است اظهار داشت: محور اصلی این طرح استفاده از تجربیات کسانی است که قبلاً برنامه ها و ایده های عملی ارائه داده اند. مربوط به مشاغل.

مناسبت ها استارت آپ

رئیس اداره ورزش و جوانان استان سمنان گفت که یک سری برنامه های کارآفرینی در حال اجرا است. استارت آپ وی گفت: این دانشگاه اقدامات دیگری را نیز در قالب تفاهم نامه با مراکز جهاد و علوم و فناوری برای جوانان و علاقه مندان به کارآفرینی برداشته است. های مبتنی بر فن بیا این برنامه دیگری است که در استان اجرا می شود.

مرادی از امضای تفاهم نامه همکاری بین ورزش و جوانان خبر داد و جهاد دانشگاهی سمنان نیز اظهار داشت: همکاری مشترک برای ایجاد ، هدایت و تسریع مشاغل به مراکز نوآورانه. از نظر فنی جوانان استان سمنان محور این تفاهم نامه برای حمایت از ایده های خلاقانه جوانان استان در سه مرحله ارتقا، ، نوآوری و تسریع هستند.

وی افزود که این نظرسنجی باید با هدف ترویج ایده هایی که منجر به اشتغال جوانان می شود در سراسر استان انجام شود و برنامه های ارزیابی مورد نیاز است: “هدف این برنامه ها ترویج استراتژی های توانمندسازی جوانان برای اجرای پروژه هایی برای ایجاد شغل خود قالبهای مختلف