اجازه نمی دهیم دشمن به مطامع خود دست یابد

فرمانده انتظامی پایتخت گفت: امروز دشمنان در صدد ایجاد فتنه و آشوب و طراحی چندین فعالیت روانی برای از بین بردن امنیت، آرامش و آسایش روانی هستند.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، سردار حسین رحیمی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت ها و رشادت های ملت بزرگ ایران است که وحدت و یکپارچگی آن ها در برابر جهانیان ایستادگی کردند. پیروزی با بی ایمانی و صبر استوار آنها به دست آمد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه در طول 8 سال مقاومت مقدس شاهد آثار حماسی بزرگی بودیم که به راستی نشان از عظمت ایران بزرگ بود، گفت: قدرت های بزرگ جهان را در جنگ بزرگ درهم شکستیم. ما هم عظمت ایران را به جهانیان نشان دادیم.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه جنگ تحمیلی با همه سختی ها، تلخی ها و مصائب، روح تعهد و خودباوری را در جامعه ما دمید و این اعتقاد و ایمان در وجود همه مردم ما تجلی یافت، خاطرنشان کرد: جنگ ما یک جنگ است. جنگ با حق، جنگی نادرست و نابرابر بود که دشمن برای جلوگیری از گسترش اسلام راستین و پیام انقلاب اسلامی به کشور ما تحمیل کرد.

این افسر ارشد نیروی انتظامی با اشاره به اینکه با جانفشانی قهرمانان و تقدیم شهدای گرانقدرمان توانسته ایم صورت دشمنان و دشمنان خود را به خاک بسپاریم، گفت: باید راه، هدف و راه را بشناسیم. نام. از شهدای عزیزمان که برای برقراری امنیت و آزادی کشورمان جان خود را از دست دادند، به حق قدردانی کنیم و نگذاریم یاد و خاطره شهدایمان فراموش شود.

سردار رحیمی گفت: همانطور که امام راحل فرمودند عزت، آزادی و سربلندی امروز ما در گرو ایستادگی، فداکاری و رشادت مردم ما در دوران جنگ سرکوب شده است.

فرمانده انتظامی تهران با اشاره به اینکه همچنان با دشمنان و نیت های سوء قصد حمله به کشور را دارند، گفت: امروز دشمنان ما برای ایجاد خیانت، هرج و مرج و برهم زدن امنیت و آرامش، فعالیت های روانی بسیاری را برنامه ریزی می کنند. جامعه ما در این راه به همه موانع می چسبند.

وی افزود: بی شک هنوز خرمشهرهایی در پیش داریم و نباید اجازه دهیم دشمنان به منافع شوم خود دست یابند.

انتهای پیام/