آهنگران: اشعار «محمدزمان گلدسته» مورد تمجید رهبر انقلاب بود

آوای البرز/ گلستان مداح و پیشکسوت اهل بیت (علیهم السلام) گفت: مقام معظم رهبری با «محمد زمان گلدسته» مأنوس بودند که در مدح وی بارها از شاعر تمجید کردند و پرسیدند این شعر متعلق به چه کسی است.

حاج صادق در مراسم تشییع جنازه محمد زمان گلدشتاین شاعر تشریفاتی گرگون با افتخار گفت: نزدیک به 20 سال است که با این شاعر جوان در ارتباط هستم و از او خواسته ام که در هر زمان و هر زمانی برای من بنویسد. شعری برای من بی توقع

وی افزود: شاید دسفولن و اهواز این شاعر آیینی را بهتر از مردم گرگون بشناسند، لذا این ضایعه را به هیئت رزمندگان سراسر کشور و خانواده مرحوم گلدشتاین از خوزستان تسلیت می گویم.

مداح و پیشکسوت اهل بیت(ع) با بیان اینکه تمام اشعاری که در این مدت از من شنیدید، اشعار مرحوم گلدستوت بود، بیان کرد: این شعر کی بود؟

اشعار مرحوم گلدشتاین همه را مجذوب خود کرد

14 فانوس مقدس، شهدای کربلا، شهدای هشت سال مقاومت و مقاومت اشعار مرحوم گلدشتاین دو مجموعه کامل در وصف سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است.

وی با اشاره به اینکه هر وقت برای مداحی شهر رفتم از اشعار مرحوم گلدشتاین و معصومی استفاده می شد خاطرنشان کرد: از درگذشت این شاعر بسیار متاثر شدم، محمد زمان ما را به گلدشتاین معرفی کرد و فعالانه همکاری می کنیم. یکدیگر از سال 1998.

مداحی و تذکر پیشکسوت اهل بیت(ع): در طول هشت سال مقاومت مقدس آنقدر گرما دیدم که دوستان و عزیزانم را از دست دادم اما جان باختن حاج قاسم سلیمان و محمد زمان. شعله زیادی در دلم گذاشت و اشعار این محجوب شاعر مظلوم همه را مجذوب خود کرد.

من باید بگویم؛ محمد زمان گلدسته (ع) چند روز پیش در سانحه رانندگی و آتش سوزی در اتوبان بومهن – تهران جان باخت.

در این مراسم پیام محمدمهدی اسماعیل وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی درگذشت این شاعر ملی مذهبی نیز قرائت شد.

انتهای پیام/