آموزش 6 تکنیک طراحی جدید در دوره آموزش طراحی ناخن گل گیس

زیبایی دست افراد به زیبایی و تمیزی ناخن آنها بستگی دارد. طراحی ناخن مدرن و ظریف می تواند زیبایی دست هر کسی را افزایش دهد. هزینه و زمان زیادی برای ثابت کردن ناخن ها با استفاده از سوهان ناخن، لاک ناخن و غیره باید صرف شود. با توجه به اینکه این روزها بیشتر افراد مشغول هستند؛ صرف زمان و هزینه برای چیدمان و طراحی ناخن ها هر بار منطقی به نظر نمی رسد، به همین دلیل چنین افرادی برای طراحی ناخن به آرایشگاه مراجعه می کنند.

این باعث شد تحصیلات طراحی ناخن محبوبیت خاصی داشته باشید. در این مقاله قصد داریم در مورد رشته طراحی ناخن و دوره های آموزشی آن بیشتر صحبت کنیم. با ما بمان.

طراحی ناخن چیست؟

طراحی ناخن یا همان طراحی ناخن این یکی از محبوب ترین خدمات آرایشی ناخن است که در آرایشگاه های زنانه ارائه می شود. طراحی ناخن با هدف زیباسازی، تقویت و زیباسازی ناخن های دست و پا انجام می شود. طراحی ناخناین یک چیز بسیار ظریف است. به همین دلیل برای طراحی ناخن حرفه ای و زیبا قطعا به تخصص و تجربه در این زمینه نیاز دارید.

طراحی ناخن – مدرسه گلگیس

جالب است بدانید طراحی ناخن یکی از خطوط آرایشی است که به شما این امکان را می دهد تا با خلاقیت خود طرح های ناخن جذاب، زیبا و متفاوتی خلق کنید. برای مثال می توانید تایپ کنید طراحی ناخن شب یلدا و طراحی ناخن کریسمس و طراحی و اجرای پروژه های خلاقانه دیگر. طراحی ناخن واقعا یک اثر هنری خلق می کند.

انواع تکنیک های طراحی ناخن

طراحی ناخن همیشه به یک شکل انجام نمی شود و تکنیک های مختلفی وجود دارد. در این بخش به چند تکنیک جدید و مدرن طراحی ناخن می پردازیم:

طراحی ناخن مرمر

یکی از تکنیک های طراحی ناخن، سنگ مرمر به این روش طراحی ناخن با استفاده از ژل لاک و آب می گویند. مرمر آبی یا سنگ مرمر آبی را می توان با استفاده از یک کاسه آب در دمای اتاق و چندین رنگ لاک رقیق درست کرد. برای طراحی ناخن های مرمری ابتدا باید ناخن را لایه برداری کنید تا کاملا خشک و بی رنگ شود. سپس یک قطره الکل و هر لاک را در یک کاسه آب می ریزیم. سپس با خلال دندان طرح هایی را در آب بکشید و میخ مورد نظر را داخل ظرف آب بیندازید. انگشت خود را به آرامی از آب خارج کنید، اضافی آن را پاک کنید و با ژل پوششی یا تاپ کت تمام کنید.

یک راه دیگر طراحی ناخن مرمر استفاده از رنگ و لاک. برای این کار ابتدا لاک را بزنید سپس رنگ های لاک انتخابی را به صورت خطی یا روی ناخن بکشید و با خلال دندان روی ناخن ها بکشید. پس از آن منتظر می‌مانید تا ناخن‌ها خشک شوند و پوشش ژل یا تاپ کوت را اعمال کنید. طراحی های خلاقانه و جذاب شما و استفاده از موادی مانند پودرهای رنگی و ژل های رنگی می تواند تغییرات زیبایی در این تکنیک طراحی ناخن ایجاد کند.

طرح ناخن گل برجسته

یکی از محبوب ترین انواع طراحی ناخن. طرح گل برجسته است برای اجرای این طرح ابتدا باید پرایمر را به قسمت مورد نظر ناخن بزنیم. مرکز گل را مشخص می کنیم (با استفاده از گردنبند یا نگین) گل را حول آن محور بکشیم. با استفاده از قلم نوک تیز، پودرهای رنگی را روی ناخن بمالید و گلبرگ ها را تشکیل دهید. پس از آن رسم برگ ها را به همین ترتیب تمام می کنیم. با قرار دادن میخ در دستگاه UV به مدت دو دقیقه کار را تمام می کنیم.

طرح های ناخن گل برجسته - ژیزل

طراحی ناخن سه بعدی

طراحی ناخن سه بعدی شامل تکنیک های مدرن طراحی ناخن این نه تنها برای مهمانی ها بلکه برای پوشیدن روزمره نیز بسیار محبوب است. طراحی ناخن سه بعدی این کار اغلب با طراحی ناخن مصنوعی و آماده سازی آن قبل از قرار دادن آن روی ناخن واقعی فرد انجام می شود. سپس پس از سوهان زدن ناخن اصلی و زدن پرایمر و ضد قارچ، ناخن مصنوعی به ناخن واقعی چسبانده می شود.

اما چگونه ناخن مصنوعی را به صورت سه بعدی طراحی می کنند؟ برای این کار ابتدا با برس اکریلیک به شابلون رنگ بزنید و صبر کنید تا سفت شود سپس آن را از روی شابلون جدا کرده و روی سطح ناخن مصنوعی بچسبانید. معمولا برای طراحی ناخن سه بعدی از سنگ های رنگی، نگین، لاک ناخن و تزئینات دیگر استفاده می شود. کمان ها، پروانه ها و گل ها رایج ترین طرح های سه بعدی امروزی هستند.

طراحی ناخن شکوفه

برای صحبت در مورد طراحی ناخن با استفاده از تکنیک شکوفه دادن، اجازه دهید ابتدا به چیستی ژل شکوفایی نگاه کنیم. ژل بلومینگ در واقع یک ژل بسیار نازک است طراحی ناخن شکوفه یا از مرطوب روی مرطوب استفاده کنید. این ژل به دلیل چگالی بسیار کم برای طرح های مرمر یا آبرنگ ایده آل است.

برای طراحی ناخن با ژل شکوفه، ابتدا باید سطح ناخن را بافر کنید. این کار به ایجاد خطوط و خراش و از بین بردن چربی اضافی ناخن کمک می کند. سپس یک لایه لایه پایه ژل بزنید و ناخن را در دستگاه UV خشک کنید. در مرحله بعد یک لایه ژل لاک بزنید و به همین ترتیب خشک کنید. اگر ضخامت بیشتری می خواهید این کار را چند بار تکرار کنید. یک لایه از ژل شکوفه و ژل رنگی دلخواه خود را بزنید و طرح مورد نظر را بکشید. طرح ناخن را به درستی پهن کنید و سپس اجازه دهید تا خشک شود.

طراحی ناخن چشم گربه ای

طراحی ناخن چشم گربه ای این کار با استفاده از لاک های مغناطیسی و آهنربای مخصوص انجام می شود. ابتدا روی ناخن ها لاک زده می شود و سپس این آهنربا حرکت داده می شود تا طرح مورد نظر ایجاد شود. طرح های ایجاد شده بسیار زیبا، متفاوت و پرطرفدار هستند. طرح های مواج، زاویه دار و … را می توان به راحتی با روش چشم گربه ای ایجاد کرد.

طراحی ناخن گربه ای - ژیزل

طراحی ناخن با آبرنگ

برای طراحی ناخن آبرنگ، ابتدا باید یک برش پایه زده و آن را در دستگاه UV خشک کنید. سپس یک لایه لاک ژل سفید بزنید و به همین ترتیب خشک کنید. چند رنگ اکریلیک انتخاب کنید و آنها را قطره قطره روی پالت با مقداری آب مخلوط کنید تا جلوه ای شبیه آبرنگ ایجاد کنید. با قلم طراحی چند نقطه رنگ ایجاد کنید و صبر کنید تا خشک شود. هر چند بار که دوست دارید در رنگ های مختلف امتحان کنید. در نهایت یک لایه روی برش بزنید و آن را در دستگاه UV خشک کنید.

دوره آموزشی طراحی ناخن

طراحی ناخن یک هنر ظریف است که نیاز به مهارت و تخصص دارد. با شرکت در دوره های آموزشی آموزش طراحی ناخنبا تکنیک های مختلف و مدرن طراحی ناخن و انواع طراحی ناخن پنجه و دست آشنا خواهید شد و نحوه اجرای هر کدام را به صورت تئوری و عملی زیر نظر اساتید عالی فرا خواهید گرفت. پس از پایان دوره آموزش طراحی ناخنشما می توانید مدرک فنی حرفه ای در طراحی ناخن بگیرید و می توانید در این زمینه فعالیت کنید.

درآمد بازاریاب و طراحی ناخن

طراحی ناخن به ویژه در بین زنان محبوبیت دارد. به همین دلیل بازار این رشته آرایشی بسیار خوب است و منبع درآمد خوبی برای آرایشگران و ناخن کاران محسوب می شود. برای کسب درآمد در این زمینه، باید در یک مدرسه معتبر و حرفه ای شرکت کنید.

دوره آموزشی طراحی ناخن - گل مو

و در یک دوره آموزش طراحی ناخن در طراحی ناخن شرکت کنید و مدرک فنی حرفه ای کسب کنید. سپس برای کسب تجربه در دوره کارآموزی شرکت کنید. در مرحله بعد، باید از خلاقیت خود استفاده کنید و طرح های زیبایی خلق کنید. همیشه دانش خود را به روز کنید و با تکنیک ها و طرح های مدرن آشنا شوید.

Goal Gaze یک مدرسه مشهور و حرفه ای برای آموزش طراحی ناخن است

آموزشگاه آرایشگری گلگیس یکی از بهترین و معتبرترین آموزشگاه های آرایشگری زنانه در تهران است که سال هاست از بهترین مدرسان بین المللی و باکیفیت بهره می برد. آموزش طراحی ناخن به دانشجویان (مبتدی تا حرفه ای) ارائه می شود و آنها را برای ورود به بازار کار آماده می کند. ویژگی های آموزشگاه آرایشگری گل قیز که آن را از سایر آموزشگاه ها متمایز می کند عبارتند از:

  • از معلمان حرفه ای و با تجربه استفاده می شود
  • دارای بیش از 15 سال سابقه آموزشگاه آرایشگری
  • ارائه مدارک معتبر و بین المللی فنی و حرفه ای
  • برگزاری کلاس های آموزش آرایشگری به دو صورت تئوری و عملی
  • امکان آموزش آنلاین علاوه بر حضوری
  • امکان رزرو دوره های حضوری و مشاهده آنی دوره های آنلاین با پرداخت مطمئن
  • برگزاری کلاس های آموزش آرایشگری به همراه عیب یابی رایگان جهت ورود به بازار کار
  • مواد رایگان در طول آموزش برای بیشتر دوره

می توانید در مورد دوره بیشتر بدانید آموزش طراحی ناخن ثبت نام در سایت مدرسه گل غیس به نشانی https://golgisamoz.com رجوع به اعداد شود یا خیر 77729682 و 09120041582 زنگ زدن

برچسب ها: طراحی ناخن، آموزش طراحی ناخن، طراحی ناخن مرمر، طراحی ناخن، طراحی ناخن گل برجسته، طراحی ناخن سه بعدی، طراحی ناخن شکوفه دار، طراحی ناخن گربه ای، طراحی ناخن با آبرنگ، مدرسه گلگیس