آموزش و تربیت سگ

آموزش سگ

با این حال، اگر نقش رئیس را بازی کنید و بر شخص تسلط داشته باشید، سگ شما به آموزشی که می‌خواهید به او بدهید، به خوبی پاسخ می‌دهد، زیرا می‌توانید با رفتاری که می‌خواهید به او انگیزه بیشتری بدهید.

در این صورت، رابطه رضایت بخشی و بدون وقفه با او خواهید داشت. رئیس جمهور اما ترساننده نیست. در کل سکوت ریاست است.

ترکیبی از رفتارهای آموخته شده و رهبری مناسب نتایج پایداری را به همراه دارد که منجر به رابطه عشق و احترام متقابل می شود.

سگ شما باید همه چیز را برای هر چیزی مانند ما فراهم کند. وقتی یاد می گیرد برای هر چیزی تلاش کند، متوجه می شود که هیچ چیز آسان نیست. (اگر هر چه می خواهد به او بدهید، برنده می شود).

این بدان معناست که وقتی او توجه می کند، نباید او را نوازش کنید، به او غذا بدهید، با او صحبت نکنید و با او تماس چشمی برقرار نکنید. او باید قبل از گرفتن چیزی از شما یکی از دستورات شما را به طور کامل اجرا کند. این قانون برای سگ های سرویس کمی متفاوت است.

نحوه غذا دادن به سگ

او را با خوردن تمام جنبه های رژیم غذایی سگ کنترل کنید. حتی اگر چیزی بر اساس لقمه باشد، ابتدا باید آن را بخورید. او نباید قبل از اینکه شما اجازه دهید چیزی بخورد. او باید در هر وعده غذایی زیاد غذا بخورد و تا زمانی که او را دعوت نکرده اید دوباره شروع به خوردن نکند. در مکان خاصی به او غذا ندهید. محیط غذا خوردن او را کنترل کنید و در مکان های مختلف تغذیه کنید. به او بیاموزید که غذا بگیرد. از وسایل مختلف مانند اسباب بازی و غذای پراکنده برای او استفاده کنید.

آموزش سگ

رفتار سگ ها را کنترل کنید

تمام وسایل سرگرمی او را از پت شاپ بخرید و مدیریت کنید. شما باید روزی سه اسباب بازی به سگ خود بدهید. او باید سعی کند آنها را بگیرد. این اسباب بازی ها باید بچرخند. وقتی می خواهید آنها را در شب جمع آوری کنید، او باید ببیند که کنترل این اسباب بازی ها در دست شماست.

آنها را جمع کنید و روز بعد دو یا سه اسباب بازی جدید بدهید. هر وقت سعی کرد یکی از اسباب بازی ها را بگیرد یا سعی کرد اوضاع را کنترل کند، اسباب بازی را بردارید و یک روز آن را ضبط کنید.

چندین بار در روز کار کنید تا مجبور نشوید از سر راه خود خارج شوید. اگر در راهرو دراز کشیده است، به آرامی پایش را به جلو و عقب حرکت دهید تا بلند شود. فردی با قدرت بالا هرگز مسافت های طولانی را طی نمی کند. اجازه ندهید سگتان با شما مانند یک برادر رفتار کند. پدر و مادرش باش مهارت همراه با آرامش و سکوت بهترین نتیجه را می دهد. در مواقع لزوم از طریق تذکرات شفاهی، حرف رفتار او را ترک کنید.

هنگام راه رفتن سگ ها را آموزش دهید

اجازه ندهید یقه کشیده شود. اگر بخواهد در حین راه رفتن پیش قدم شود، در تمام زمینه های دیگر زندگی این کار را انجام می دهد. رئیس خودت باش به او بیاموزید که نزدیک یا پشت سر شما راه برود.

همچنین در حین راه رفتن مرتب او را متوقف کنید و به او دستور دهید. اجازه ندهید او بایستد تا زمانی که به او اجازه دهید دوباره پاشنه پا بگذارد. اگر جلو رفت یا بالا رفت، فرمان خود را با یادآوری شفاهی «نه» تکرار کنید. آرامش و اعتماد به نفس خود را حفظ کنید.

عصبانیت شما باعث می شود که فکر کند بازی را می برد. به او دستورالعمل های دقیق بدهید. فقط زمانی که برای اولین بار دستور شما را اجرا کرد به او پاداش دهید. راه رفتن با قلاده و آموزش پاشنه پا معمولاً باید با کمک یک مربی حرفه ای سگ انجام شود، اما برای شروع بهتر است نکات بالا را رعایت کنید. از قرار دادن سفارش هایی که هنوز به طور کامل آموزش دیده یا سیستماتیک نشده اند خودداری کنید.

دسترسی به تمام درها، ورودی ها و خروجی ها را محدود کنید. این باعث می شود که سگ به دنبال راهنمایی شما باشد و مراحل بعدی خود را طبق راهنمایی شما دنبال کند.
همیشه سگ خود را مجبور کنید قبل از باز کردن قلاده برخی از دستورات شما را انجام دهد و زمانی که سعی می کنید از قلاده خودداری کنید مرتباً با او تماس بگیرید. به او دستور دهید که بیاید و کنار شما بنشیند. پس از انجام این کار، یقه او را باز کنید تا به بازی ادامه دهد. اگر بلافاصله کاری را که شما می گویید انجام داد، به او پاداش دهید.

آموزش سگ

چگونه به سگ بیاموزیم که با دیگران ارتباط برقرار کند

با آموزش سگ خود، اجازه ندهید که او یا شخص دیگری روی شما بپرد. این یک روش بسیار خشن برای احوالپرسی است و به مهارت مربوط می شود. وقتی به خانه یکی از دوستان می روید، اولین کاری که انجام می دهد این است که بدن شما را معاینه می کند. اگر دست و پای شما را میخکوب کند چه اتفاقی می افتد؟ حالا وقتی اینطور بهش نگاه میکنی متوجه میشی که اصلا رفتار خوبی نیست.
فکر نکنید که سگ از شما برتر است. سگ ها دقیقا مطابق با محدوده کار می کنند. اگر روی مبل باشد و از بالا به شما نگاه کند، کنترل شما را احساس خواهد کرد.

راه های بازی با سگ

بازی ها را مدیریت کنید در تمامی بازی ها مانند Capture and Drag، Toy Drag و Medium Game، شما باید آغازگر بازی و تعیین کننده قوانین باشید. هر زمان که دوست دارید بازی را شروع کرده و متوقف کنید، نه زمانی که او از شما درخواست کند. اگر به او گوش نمی دهید، او را به حال خود رها کنید.

هرگز اجازه نده تو را گاز بگیرد. اگر هنگام بازی، تمرین یا در آغوش گرفتن سعی کرد شما را گاز بگیرد، به او تذکر شفاهی شدید بدهید. «یا نه» بگویید و چند ساعت از او دوری کنید. او را نوازش نکنید، با او صحبت نکنید، تماس چشمی برقرار نکنید.

حتی اگر شما او را دوست داشته باشید و انجام این کارها آسان نیست، اگر او همین الان این چیزها را یاد بگیرد، به او کمک می کند که بعدا آزادی بیشتری داشته باشد. آیا می خواهید اکنون قوانینی وضع کنید و درست و نادرست را به او بیاموزید یا ببینید که او در حال گاز گرفتن و آزار دادن دیگران است؟

تربیت سگ

باید به او بیاموزید که در طول زندگی از دستورات پیروی کند. این باید بخشی از روتین شما باشد. او در راهرو منتظر می ماند، وقتی او را دعوت می کنید سوار ماشین می شود و وقتی او را صدا می کنید به سمت شما می آید. همانطور که اصول اولیه را می آموزد، پیشنهادهای جدید و مبتکرانه ای برای تحریک ذهنش به او بدهید.

بچه های انسان 12 سال به مدرسه می روند. برخی از آنها چهار سال یا بیشتر را در کالج یا مدرسه بازرگانی می گذرانند. ممکن است یک دوره 6 هفته ای برای آموزش یک سگ برای پیروی از دستورالعمل ها کافی نباشد، یا چند جلسه کلاس خصوصی به آن پایه خوبی می دهد. او باید آموخته های خود را تمرین کند و تلاش خود را افزایش دهد. به سگ خود فرصتی برای موفقیت بدهید و به او یاد دهید که درست و غلط را تشخیص دهد.

خیلی مراقب سگ خود باشید. گوشش را پاک کن او را لمس کنید و اندام هایش را نگه دارید. او را در آغوش بگیرید و به او کمک کنید تا با محدودیت ها سازگار شود.

از طرف دیگر گاوها به رئیس یا سرپرست خود اعتماد کامل دارند. اگر می خواهید سگ به چشم شما نگاه کند، ابتدا باید اعتماد، وفاداری، عشق و احترام او را با تعیین مرزها، قوانین، مقررات و اخلاق خوب به دست آورید.

* گزارش تبلیغات