آمار روزانه کرونا در استان چهارمحال و بختیاری

به گزارش آوای البرز از چرمهال: 909 بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری عروق کرونا قلب طی 24 ساعت به مراکز درمانی و بیمارستانی استان مراجعه کردند که از این تعداد 204 بیمار با علائم مشکوک در بیمارستان بستری شدند.

در 24 ساعت گذشته ، بیمارستان استان نتیجه آزمایش مثبت 307 بیمار در بخش 7 بیمار و 72 بیمار مشکوک به کووید 19 را اعلام کرد.

در حال حاضر 670 بیمار مشکوک به بیماری عروق کرونا قلب تحت درمان و معالجه قرار دارند که 576 نفر از آنها مثبت و مابقی منتظر رد یا تایید بیماری آنها هستند.

متأسفانه در 24 ساعت گذشته ، 10 مورد مرگ و میر جدید بر اثر بیماری کووید -19 در استان گزارش شده است که مجموع مرگ و میر ناشی از این بیماری در چهارمحال و بختیاری را به 1326 نفر رسانده است.

در حال حاضر 72 بیمار با وضعیت جدی و وضعیت عمومی نسبتاً ضعیف در بخش های مراقبت های ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان قرار دارند.

در حال حاضر ، هر 10 شهر استان از نظر شیوع بیماری عروق کرونا قرمز هستند.

نکته اصلی در استفاده از ماسک استفاده صحیح و رعایت اصول استفاده از آن است که بارها در کلیپ های آموزشی به آن اشاره شده است.

یکی از ساده ترین ، کاربردی ترین و م waysثرترین روش های درمان بیماری عروق کرونا ، استفاده از ماسک است که نوع آن در درجه دوم اهمیت قرار دارد.

علاوه بر این ، رعایت بهداشت دست ، تنفس و حفظ فاصله اجتماعی سه راه موثر برای مبارزه با بیماری کووید 19 است.

به دلیل نیاز به استفاده از ماسک ، پوشیدن ماسک نشانه شخصیت ، اطمینان و مسئولیت پذیری است و عدم استفاده از آن نشانه عدم رعایت تعهدات اجتماعی است.

48