آمادگی خانه‌های هلال احمر برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی

نماینده ولی فقیه جمعیت هلال احمر گفت: اعتبار هلال احمر مردمی بودن و سرمایه ارزشمند بودن هلال احمر است.

به گزارش آوای البرز، حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین مویسیوی در جلسه شوراهای سه گانه جمعیت هلال احمر خراسان رضوی که شامل اقامه نماز و فرقه های امر به معروف و نهی از منکر است، با تاکید بر اینکه فرهنگ روح جامعه است، تاکید کرد: هلال احمر هدف دیگری ندارد. خدمت به خلق خدا، این بزرگترین نعمتی است که خداوند به ما داده است و ما باید شکرگزار باشیم که در راه اسلام نیز به این راه مقدس رسیدیم.

نماینده ولی فقیه جمعیت هلال احمر فعالیت کانون های طالبان را مورد توجه و تمرکز قرار داد: کانون طالبان قبلاً در جمعیت هلال احمر برنامه ریزی شده بود اما خیلی رسمی نبود و به همین دلیل از جوانان هلال احمر جویا شدیم. سازمان برای تقویت این مراکز.

وی افزود: به عنوان مردمی خیریه و غیرسیاسی که هدفشان کاهش آلام بشری و آرامش بخشیدن به بشریت است، دستاوردهای هلال احمر و همچنین هلال احمر به ما می آموزد که بهترین افراد از دیدگاه اسلام، دریافت کننده مزایای هلال احمر

نماینده ولی فقیه انقلاب اسلامی در جمعیت هلال احمر تاکید می کند: انسان باید مورد احترام باشد و ما در هلال احمر باید برای خدمت به مردم به ویژه مجروحان تلاش کنیم.

وی با اشاره به اهمیت مقابله با آسیب های اجتماعی گریبانگیر جوانان، هشدار داد: نباید اجازه دهیم جوانان به حاشیه رانده شوند. خانه های چاندراکالا آماده این حرکت بزرگ هستند.

حجت الاسلام والمسلمین معزی در آستانه سالگرد شهادت مدرس در آیت الله العظمی گفت: مهمترین ویژگی مرحوم مدرس سادگی ایشان بود که در عین حال دست رضا شاو دیکتاتور و ایشان را می فشرد. سابقه پزشکی رضا شاو

وی در مواجهه با فرستاده شوروی به ایمان و قداست و سادگی امام زمان(عج) اشاره کرد و راز جاودانگی را اخلاص و خدایی خواند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، در این دیدار که در دفتر مرحوم مشهد برگزار شد، مجید معیزی مشاور نماینده ولی فقیه و مدیرکل نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری حضور داشت. در ادامه معاون پژوهشی فرهنگی خراسان رضوی و حجت الاسلام جمعیت هلال احمر، اسدالله آزادی مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه و حجت الاسلام غروی به نمایندگی از کانون های دانشجویی استان سخنرانی کردند. چند دقیقه در مورد مسائل فرهنگی.

انتهای پیام/