آمادگی ارتش برای احداث بیمارستان صحرایی در شهرها/ مجوز واردات واکسن برای ۳۵ شرکت خصوصی

به گزارش خبرگزاری آوای البرز ، همانند روزهای تاریک اخیر کرونا ، بسیاری از صحابه به دلیل این بیماری درگذشتند. طبق گفته وزارت بهداشت ، در 24 ساعت گذشته 344 بیمار مبتلا به بیماری عروق بیماری کرونا در کشور فوت کرده اند تعداد کل کشته شدگان این بیماری 73،219 نفر برآورد شده است.

از دیروز تا امروز ، 4 مه 1400 ، طبق دقیق معیارهای تشخیصی ، کوید 19 20،150 بیمار جدید را در کشور شناسایی کرد که از این تعداد 2،985 نفر در بیمارستان بستری بودند. تعداد 19 بیمار کوید در کشور به 2،575،737 نفر رسید.

متأسفانه در 24 ساعت گذشته 344 بیمار کوید 19 نفر جان خود را از دست دادند و شمار کشته شدگان به 73،219 نفر رسید. کوید 5477 بیمار با 19 بیمار را در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان ها معالجه می کند.

در حال حاضر 102 شهر در کشور با رنگ قرمز ، 235 شهر با نارنجی و 111 شهر با رنگ زرد وجود دارد.

همراه با این خبر نقشه تاج ایران شهر آبی را نشان نمی دهد، به وضوح نشان دهنده وضعیت آشفته تاج در کشور است. اوضاع در کرونا بسیار وخیم است ارتش می گوید آماده ساخت بیمارستان های صحرایی در شهرها و تهران است. در این راستا معاون هماهنگ کننده ارتش به آمادگی ارتش برای کمک به نبرد با کادر پزشکی در کشور اشاره می کند. ویروس کرونا وی گفت: ما آماده ساختن بیمارستان صحرایی در تهران و شهرستانها هستیم.

واقعیت این است که عوامل زیادی در بروز این بیماری نقش دارند ، با این حال این عوامل سعی می کنند بر افراد تأثیر بگذارند. در همین رابطه مدیر بیمارستان کودکان اکبر (با مجوز از دانشگاه علوم پزشکی مشهد) اظهار داشت: در پیک چهارم ویروس کرونا شاهد عفونت کودکان در خانواده های مبتلا به بیماری بیماری کرونا قلب این به دلیل دورهمی است که خانواده ها در ساعات پس از افطار دارند.

تمایل به ساخت بیمارستان های صحرایی در شهرها / مجوز واردات واکسن برای 35 شرکت خصوصی

بعلاوه ، برخی از روشهای متداول که به جمعیت زیادی نیاز دارد ، هنوز هم در برخی از شهرها انجام می شود و باعث افزایش آلودگی می شود. مثلاً اخیراً در آبادان صدها نفر با وجود شدت بیماری بیماری کرونا قلب در حومه آبادین عزاداری می کنند تنها کاری که پلیس منطقه می توانست انجام دهد دستگیری مقصر این تجمع گسترده بود. در این مراسم چند نفر بیمار شدند؟ آبادان و شهرهای اطراف آن بزودی آمار مرگ و میر را نشان می دهند.

آیا سوال است آیا سایر کشورها هنگام برخورد با امواج تاج رفتار مشابهی داشته اند؟ البته نه ، تجربه کشور ما به اندازه ما خاص است.

امروز دوباره خبر توزیع واکسن در کشور منتشر شد. در یکی از این خبرها سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: 4 شرکت کاندیدای تولید واکسن اسپوتنیک در کشور هستند و 3 شرکت در سمت روسی معرفی شده اند. جهانپور می گوید واکسن های تولید شده در ایران و با مارک Sputnik تا پایان ماه ژوئن برای استفاده عمومی در کشور توزیع می شود..

سازمان غذا و دارو گفته است که هیچ شرکت خصوصی متقاضی واکسن را از دریافت مجوز سازمان غذا و دارو متوقف نخواهد کرد.

امروز اداره غذا و دارو گفت که شرکت های خصوصی متقاضی وارد کردن این واکسن هستند ویروس کرونا اگر اسناد قانونی را ارائه دهند و آن را بپذیرند ، بلافاصله مجوز واکسن کرونا را دریافت می کنند. آژانس اعلام کرد ، تاکنون 49 درخواست برای واکسن ارسال شده است سی و پنج شرکت با اسناد کامل بلافاصله توانستند مجوز واردات بگیرند.

اگر این شرکت ها از منابع مختلف واردات می کنند ، این سوال مطرح می شود که بهترین واکسن کدام است ویروس کرونا این برای مردم ایران چیست؟ روسی ، چینی یا داخلی؟! است آیا باید واکسن بزنیم یا نه؟ این س questionsالات دائماً پرسیده می شود.

گفته می شود واکسن های تولید شده در ایران و توزیع عمومی آنها در راه است. در همین راستا ، مدیر اجرایی پروژه واکسن “کویران برکت” توضیحاتی در مورد آخرین فرآیند تولید واکسن کویران ارائه داد. سید رضا مزاری در مصاحبه با آوای البرز گفت: در مرحله سوم آزمایش بالینی ، ایران واکسن برکت را به 20 هزار داوطلب در استان های تهران ، کرج ، مشهد ، اصفهان ، بوشر و سایر استان ها ارائه می دهد. شیراز

وی با بیان اینکه مجوز مطالعه بالینی واکسن ایران کو در تاریخ 26 ژانویه 2017 مورد برکت قرار گرفت ، خاطرنشان کرد: ثبت نام داوطلبان مرحله سوم از چند هفته قبل با دو برابر شدن ظرفیت آغاز شد. مزاری با بیان اینکه تاکنون 70 هزار نفر ثبت نام کرده اند افزود: مرحله غربالگری در تمام استان ها در حال انجام است.

مدیر اجرایی پروژه واکسن کو ایران برکت گفت: مرحله تولید صنعتی کو ایران برکت به 3 قسمت تقسیم شده است. ظرفیت تولید واکسن در مرحله اول ، 3 میلیون دوز تا ژوئن 1400 در دسترس عموم قرار خواهد گرفت این ظرفیت در ماه جولای به 7 میلیون دوز و در ماه سپتامبر به 20 میلیون دوز می رسد. این واکسن مطابق با سیاست های وزارت بهداشت با دریافت مجوزهای لازم در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

تمایل به ساخت بیمارستان های صحرایی در شهرها / مجوز واردات واکسن برای 35 شرکت خصوصی

واردات و تولید واکسن یکی از موارد نگرانی مقامات در مورد ایمن سازی عمومی شهروندان است و این سیستم یکی دیگر از نگرانی های بهداشتی و همچنین تسریع توزیع این داروی حیاتی به مردم در مورد نحوه توزیع و جلوگیری از واکسیناسیون است. وزیر بهداشت در نامه ای به روسای دانشگاه های علوم پزشکی گفت که اطلاعات دقیق در مورد جزئیات واکسیناسیون عمومی Quid 19 در گروه های بالای 80 سال مورد نیاز است. وزیر بهداشت در این نامه دستورالعمل هایی را ارائه داده است واکسیناسیون در دو شیفت بدون وقفه در تمام روزهای هفته ، به ویژه در روزهای تعطیل و پنجشنبه ادامه هید.

47231