آماده‌سازی ۱۰۰ هزار اتاق توسط هومسا برای سفرهای تابستانی

به گفته هلمز، گردشگری در ایران با آداب و رسوم مختلفی همراه است و آستین برای هر سلیقه ای یک یا چند جاذبه دارد! از سواحل نیلگون خلیج فارس گرفته تا عطر بهارنارنج شیراز و جنگل های شمال، پاسخگوی هر سلیقه ای است.

با فرا رسیدن ماه های گرم و سرسبز سال و التیام موج کرونا، استقبال مردم از سفر بیشتر می شود. پیش بینی می شود تعداد سفرهای تابستان امسال به رکورد جدیدی در مقایسه با سه سال گذشته برسد. به همین دلیل سامانه همسا اقدام به تدارک اقامت در سراسر ایران کرده است تا تجربه بهتری را برای مسافران تابستانی فراهم کند.

استارت آپ همسا یک پلتفرم آنلاین اجاره مسکن است که محل اقامت، هتل ها و سوئیت ها را در سراسر ایران ترکیب می کند تا از مسافران تابستانی به مقصدی استقبال کند که مسافران تابستانی نگران اقامت نباشند.

مسافران اکنون می توانند به سایت هولمز مراجعه کنند و هر زمان که تصمیم نهایی را در یک سفر تابستانی بگیرند، 100000 اقامت شبانه را بدون نگرانی در مورد رزرو از پیش تعیین شده رزرو کنند.

بر اساس مطالعه ای که توسط سیستم همسا از داده های کاربران آن جمع آوری و تجزیه و تحلیل شده است، تعداد سفرها به نورس 1401 از میانگین 1400 سفر در برخی شهرها بیش از دو برابر شده است. در سه سالی که با کرونا می گذرد، استقبال ایرانیان از اکسپدیشن نورس اولین اسکاندیناوی بود که شاهد چنین رشدی بود.

اقامت در خانه های مختلف از جمله کلبه، ویلا، سوئیت، آپارتمان، اقامتگاه بوم گردی و هتل، تمامی سلیقه ها را برآورده می کند. از دیگر امکانات این سیستم می توان به پشتیبانی 24 ساعته، امکان بررسی نظرات میهمانان و فیلترهای طبقه بندی محل اقامت بر اساس قیمت و محل اقامت اشاره کرد.