آماده‌باش مهران برای میزبانی از زائران اربعین/ بسیج امکانات دانشگاه برای خادمی عزاداران

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری ایلام، بهروز ناصری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام از زیرساخت های دانشگاه آزاد اسلامی در مرکز شهر مهران بازدید کرد. هزاران وسیله نقلیه در عرض چند روز اربعینمهمانزیبیر در دیدار با اعضای هیات علمی و کارکنان مرکز مهران، مهمانسرای و نقطه صفر مرزی پایانه مرزی مهران بر بسیج امکانات دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام برای خدمت رسانی به زائران تاکید کرد. مخصوصا در ایام اربعین

مهران آماده پذیرایی از زائران اربعین است / بسیج امکانات دانشگاه برای خدمت رسانی به عزاداران

وی در دیدار با امام جم و فرماندار مهران گفت: کربلا در ایام اربعین ایلام و مهران به عنوان دروازه ورود به آستان های بلند و پیشانی ایران زمین میزبان میلیون ها عاشق و عاشق خواهد بود. دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام با تمامی امکانات در خدمت شما عزیزان می باشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام تصریح کرد: در ماموریت جدید دانشگاه آزاد اسلامی، رفع مشکلات استان ایلام در دستور کار این دانشگاه و با نگاه استاندار پرشور ایلام و سایر نهادها و ادارات است. نقش دانشگاه آزاد اسلامی در توسعه استان پررنگ تر خواهد بود.

مهران آماده پذیرایی از زائران اربعین است / بسیج امکانات دانشگاه برای خدمت رسانی به عزاداران

ناصری اظهار داشت: خدمت رسانی به زائران امام حسین (ع) در ایام اربعین، بزرگترین افتخار دانشگاه آزاد اسلامی است. دانشگاه آزاد اسلامی با نگاه والای و انقلابی تهران به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی در کنار سایر سازمان ها و نهادهای انقلابی در ایام اربعین به مردم خدمت خواهد کرد، ادامه داد: برای حل مشکل استان ایلام.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام تصریح کرد: اربعین موجب ارتقای جایگاه معنوی و توسعه این استان خواهد شد و مردم ایلام همچون گذشته شایسته میزبانی از زائران خواهند بود.

امام جمعه مهران نیز در این دیدار اظهار داشت: دکتر. مدیریت انقلابی تهرانجی منجر به تأسیس و تأسیس دانشگاهی در مقیاس انقلاب اسلامی شد.

حجت الاسلام عبدالله امینی گفت: اربعین ابروی این نظام است، این روزها شهر 20 هزار نفری مهران میزبان زائران میلیونی است، در حالی که همه باید پای کار بیایند، مردم ایلام و مهران اسطوره سال خواهند شد. . اربعین.

وی بیان کرد: دکتر یقین دارم مدیریت جهادی و انقلابی تهرانجی و دانشگاه آزاد اسلامی در ایام اربعین یاور استان ایلام خواهند بود.

مهران آماده پذیرایی از زائران اربعین است / بسیج امکانات دانشگاه برای خدمت رسانی به عزاداران

زیرساخت های شهر مهران برای حضور میلیونی بازدیدکننده در حال تکمیل است

فرماندار مهران نیز گفت: با تلاش دو جلسه ستاد اربعین کشور در مهران برگزار شد و مسئولان استانی به ویژه استاندار ایلام بر امور نظارت دارند و امسال با توجه به تعداد زائران خدمات رسانی بهتر و بیشتر می شود. خدمات ارائه خواهد شد.»

علی عباس شفیع افزود: مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی در شهرستان مهران با توقع همکاری استان ایلام و ارسال امکانات دانشگاه آزاد اسلامی برای خدمت رسانی به زائرین تلاش می کند.

وی بیان کرد: زمینه لازم برای فعالیت دانشگاه آزاد اسلامی به ویژه در راستای کمک به توسعه شهرستان و طراحان پژوهشی و علمی مهیا است.

فرماندار مهران گفت: توسعه استان پاله بدون حضور مراکز آموزش عالی به ویژه دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یک دانشگاه انقلابی بهتر است، هر فعالیت و فعالیتی نیازمند تعریف ارتباط علمی و فرهنگی است.

انتهای پیام/4078/