آقای عباسی! شهید رضایی مجد هم فوتبالیست بود

چگونه افراد بر اساس شغل خود تعیین می کنند که آیا مناسب هستند یا نه؟ معیارهای یک مصلح اجتماعی چیست و حسن عباسی چگونه به این نتیجه رسید که هیچ کدام اصلاح طلب نیستند؟

به نقل از آوای البرز اخبار آنلاین«امروز مصاحبه ای علیه بازیکنان فوتبال منتشر شد که در آن هجمه های تند علیه آنها صورت گرفت.

حسن عباسی که خود را تحلیلگر مسائل سیاسی و راهبردی می داند در مصاحبه ای تند و توهین آمیز علیه فوتبالی ها گفت: در این صنف اصلاح طلب اجتماعی وجود ندارد! حال سوال این است که افراد بر اساس شغل چگونه تعیین می کنند که تناسب اندام دارند یا نه؟ یک مصلح اجتماعی چه معیارهایی دارد و چگونه به این نتیجه رسیده که این افراد اصلاح طلب نیستند؟ هر صنف و حرفه ای خوب و بد دارد. در این فوتبال افرادی مانند علی دایی را داریم که نام ایران را در سطح جهانی زنده کردند و بارها با حرکات محبت آمیز به مردم کمک کردند. یا محمد انصاری را داریم که شخصیت و منش او معروف است.

انگار شهید مهدی رضایی مجید را فراموش کرده که می گوید ما در بین فوتبالیست ها شهید نداشته ایم و لیاقت شهادت را ندارند. او کریم باوی را فراموش می کند که در اوج فوتبالش برای کشور جنگید و هنوز هم با عواقب حضور در خط مقدم دست و پنجه نرم می کند، سلامتی او در این سال ها با مشکلات زیادی دست به گریبان بوده است. چه کسی تصمیم می گیرد که آیا طبقه ای از مردم شایسته شهادت هستند یا خیر؟

انتهای پیام/