آغاز فعالیت رسمی شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی کردستان – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، رئیس شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی استان کردستان شامگاه پنج شنبه در مراسم آغاز به کار رسمی شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی استان با عنوان «شریان» در سنندج اظهار کرد: جلسات و برنامه‌های «شریان» پس از انتخابات به صورت منسجم برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام عباس عبدی افزود: معتقد به گفتمانی هستیم که منتج به جریان سازی شود لذا در این راستا ارائه نظرات راهبردی نخبگانی به دست اندرکاران نظام بر مبنای بیانیه گام دوم انقلاب از جمله وظایف «شریان» در استان کردستان خواهد بود.

وی اظهار کرد: عدالت خواهی، مبارزه با فساد، عزت ملی، ارتقای سبک زندگی و معیشت مردم، اقتصاد مقاومتی، تبیین استقلال و آزادی، معنویت و اخلاق و حفظ آداب و رسوم مردم کردستان با مشارکت همه اقوام و مذاهب ساکن استان کردستان از جمله اهداف شریان خواهد بود.

وی افزود: در روزها و هفته‌های پیش رو بینش، گرایش، اراده و رفتار اعضای شریان به عنوان الگوی همه جریان‌های سیاسی و اجتماعی در کردستان معرفی خواهد شد.

رئیس شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی استان کردستان خاطرنشان کرد: کارگروه‌های تخصصی زیر مجموعه شریان وظیفه مطالبه گری و ارائه راهکارهای علمی و تخصصی را در استان دنبال خواهند کرد.

حجت الاسلام عبدی تصریح کرد: افراد صالح، اندیشمند و متخصص از مردم برای مردم وارد شریان خواهند شد و این مجموعه پس از انتخابات به ایفای نقش در سطح استان خواهد پرداخت.

وی افزود: با بدنه دانشجویی، دانش آموزی، مدیریتی و سایر حوزه‌ها نشست‌های تخصصی خواهیم داشت و در راستای توسعه استان به مطالبه گری خواهیم پرداخت.