آغاز ثبت‌نام چهاردهمین المپیاد دانش‌آموزی نانو

ثبت نام چهاردهمین المپیاد دانش آموزی نانو آغاز شد

دانش آموزان و موسسات محترم ترویجی، مرحله اول چهاردهمین دوره المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو در تاریخ 15 بهمن ماه 1301 و ثبت نام همزمان با سایر المپیادهای دانش آموزی از 25 تا 25 آذر ماه 1301 برگزار می شود.

خبرگزاری بارنا؛ دانشجویانی که تمایل به ثبت نام به صورت انفرادی دارند باید در مهلت اعلام شده به سامانه my.medu.ir مراجعه و ثبت نام کنند. همچنین تشکل های تبلیغاتی که مایل به ثبت نام گروهی و بهره مندی از تخفیف هستند می توانند از تاریخ 25 تا 22 آذرماه و پس از تایید، لیست دانشجویان خود را در قسمت ثبت نام گروهی با ورود به پوشه سازمان تبلیغاتی خود در سایت باشگاه نانو بارگذاری کنند. 20 پرداخت کارشناسان باشگاه نانو، درصدی از هزینه ثبت نام از ستاد نانو برای ثبت نام دانش آموزان خود در سامانه my.medu.ir.

هزینه ثبت نام انفرادی 80 هزار تومان است اما ثبت نام گروهی شامل 20 درصد تخفیف ستاد ویژه توسعه فناوری نانو است که در صورت ثبت نام بیش از 10 نفر از سوی سازمان های ترویجی اعمال خواهد شد. طبق جدول زیر، سازمان های تبلیغاتی فعال نیز مشمول پشتیبانی تبلیغاتی برای ثبت نام هستند.ردیف شماره ثبت نام میزان حمایت از هر دانش آموز
1 تا 50 نفر 10 هزار تومان
2 51 تا 100 نفر 12 هزار تومان
3 بیش از 100 نفر 15 هزار تومان

لازم به ذکر است دانش آموزان کلاس های 10، 11 و 12 می توانند در المپیاد نانو ثبت نام کنند. همچنین دانش آموزانی که در دو دوره از مرحله سوم المپیاد نانو شرکت کرده اند نمی توانند ثبت نام و در دوره سوم شرکت کنند.

لازم به ذکر است دوره های آموزشی برای آمادگی داوطلبان این المپیاد با حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار می شود. برای اطلاع از وضعیت این دوره ها قسمت دوره های آموزشی سایت باشگاه نانو را بررسی کنید و یا از طریق شماره تماس 02192001031 داخلی 5 با کارشناسان بخش آموزش نانو باشگاه در تماس باشید.

جزئیات ثبت نام در اطلاعیه منتشر شده در سایت سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان قابل مطالعه است.

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه 0 رای موافق رای و 0 رای مخالف