آغاز تزریق واکسن ضد کرونا به افراد بالای ۷۰سال در جنوب غرب خوزستان

شکراله سلمان زادز در مصاحبه با آوای البرز در آبادان گفت افراد بالای 70 سال نباید منتظر تماس تلفنی دعوت شوند تا واکسینه شوند و باید به مراکزی که برای تهیه واکسیناسیون طراحی شده مراجعه کنند. 70 نفر برای واکسینه شدن علیه ویروس کرونا باید در اسرع وقت به مراکز تعیین شده مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه همه واکسن های موجود ایمن و موثر هستند ، گفت: کارکنان بهداشتی واکسن های یکسانی را دریافت کرده اند و لازم نیست نگران این موضوع باشند. واکسن 19 دقیق ترین روش کنترل شیوع کوید 19 است.

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان ، متخصص راه اندازی مراکز واکسیناسیون برای افراد بالای 70 سال در مناطق عملیاتی مدرسه در آبادان ، خرمشهر و شاد ، گفت: مونته سوری – واکسن واکسن برای افراد بالای 70 سال در آبادان؛ مرکز امام خمینی (ره) در احمدآباد – مجاور بیمارستان شهید بهشتی ، مرکز فارابی در 40 متری خیابان صوفگاری ، 20 در خیابان شهدا ؛ مرکز شهید صادقیان ، احمدآباد – خیابان پانزدهم – نبش 6؛ مرکز باهنر ، واقع در خیابان اروزی ، روبروی پارکینگ رسالت ؛ ایستگاه 5 – مرکز رازی ، واقع در کوچه کودوس ، میانه میدان ؛ مرکز امام حسن (ع) در Fih – 18 Lale Street واقع شده است. مرکز امام رسا (ع) در Selich بعد از پل ایستگاه 7 ؛ مرکز القادر در روستای بریم و مرکز ولیعصر در روستای کوت شنف قرار دارد. همکاران ما در مرکز کالاها در چودوری و مرکز ولفگانگ در آراوند کانر افراد بالای 70 سال را در برابر واکسن کرونا واکسینه می کنند.

سلمان ساد در Shedgun گفت که واکسیناسیون در یک یا دو مرکز مراقبت های بهداشتی جامع در شهر و در مناطق روستایی مانند دارخوین ، بدرانی ، بسی و سالم 2 انجام می شود.

وی یادآور شد: این واکسن از ساعت 9 صبح تا 12 شب در شهرهای آبادان و شیدگن انجام می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: سالن ورزشی آزادی واقع در 40 متری خیابان را با تزریق گسترده افراد بالای 70 سال – در دو شیفت نزدیک فروشگاه افق کوروش از ساعت 9 صبح تا 1 بعدازظهر و از 5 بعدازظهر جایگزین کنید. تا 5 عصر

وی افزود: تیم بهداشت همراه در حال تزریق واکسن ضد کرونا به قهوه و مینوها هستند.

48