آزار و اذیت مرگبار دختر ۱۷ ماهه توسط پدرش!

در جریان محاکمه کودکی که پدر خشن خود را در دادگاه کیفری استان تهران کشت ، مادر مقتول خواستار مجازات شدید شوهرش شد.

در روزهای اول آوریل سال جاری ، زنی دختر 17 ماهه خود را برای کمک به بیمارستان منتقل کرد. این زن به پزشکان گفت که چند ساعت دخترش را نزد همسرش گذاشته و هنگام بازگشت متوجه شد که کودک حال خوبی ندارد.

وی توضیح داد: “دخترم بسیار ناراحت بود و هر کاری کردم او را آرام نکرد.” چند ساعت بعد ، او به شدت تب کرد و من او را به بیمارستان منتقل کردم.

وقتی پزشکان کودک 17 ماهه را معاینه کردند ، متوجه یک حادثه وحشتناک شدند. آنها دریافتند که کودک مورد آزار وحشیانه قرار گرفته و خونریزی شدید داخلی داشته است. بر اساس این اطلاعات پزشکان بیمارستان به پلیس اطلاع دادند. هنگامی که پلیس از او سedال کرد ، مادر نوزاد گفت: “من به دلیل کار زیاد هیچ خریدی برای عید انجام نداده ام.” روز اول آوریل ، تصمیم گرفتم بیرون بروم و مقداری بخرم. دخترم “ساناس” را جلوی پدر گذاشتم و رفتم و چند ساعت بعد برگشتم و دیدم کودک خیلی ناراحت است. فهمیدم که کودک تب دارد و سریع او را به بیمارستان منتقل کردم.

من نمی دانم چه کسی این کار را انجام داده است ، او در مورد اینکه چه کسی از فرزندش سو ab استفاده کرده است گفت. من هرگز کودک را نزد غریبه رها نکردم ، دخترم کنار پدر بود.

پدر ساناس با توجه به شغل همسرش مورد بازجویی قرار گرفت. در ابتدا او همه چیز را انکار کرد اما مجبور به اعتراف شد: “همسرم به من سانا داد ، کودک گریه می کرد ، من نمی توانستم آرام شوم.” لباسهایش را درآوردم و فکر کردم هوا گرم است اما ساناس دوباره آرام نشد. من فکر نمی کردم که این باعث مرگ او شود اما آن کارها را کردم. من از این رفتار بسیار متاسفم ، خودم را به خاطر آن نمی بخشم.

وی در پاسخ به این سال که آیا هنگام حادثه او تنها در خانه بود ، گفت: “من پنج فرزند دیگر دارم ، اما بچه ها آن روز با مادرشان بودند. من و ساناس تنها در خانه بودیم.”

با اعتراف این مرد ، زن خواستار مجازات شدید همسرش به عنوان سرپرست كودكی 17 ماهه شد. علاوه بر ساناس ، من پنج فرزند دیگر نیز دارم. من و همسرم آنها را بزرگ کردیم و به همسرم اعتماد کردم. من هرگز فکر نمی کردم که او چنین کاری کند. او پدر ساناس بود و من همیشه فکر می کردم که باید به پدرم اعتماد کنم. من خودم را نمی بخشم که دخترم را نزد پدرش گذاشتم ، من برای این کار او سخت ترین مجازات را می طلبم. ساناس یک سارق خانواده بود و مرگ او بر من تأثیر زیادی گذاشت.

با این حال ، در گزارش پزشکی قانونی در دادستانی آمده است که ساناس به دلیل خونریزی داخلی و شدت جراحات وارده توسط کودک که مورد خشونت وحشیانه و خشونت آمیز قرار گرفته بود ، جان خود را از دست داد. کودک را نجات دهید. انجام شد ، اما موفقیت آمیز نبود.

پس از پایان تحقیقات و تشکیل برگه ای علیه متهم ، پرونده به شعبه پنجم دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد.

انتهای پیام