آزادی گروگان در کمتر از ۲۴ ساعت در تهران

فرمانده انتظامی شرق تهران گفت سه آدم ربای دستگیر شده اند و یک گروگان در مدت 24 ساعت آزاد می شود.

جزئیات این خبر توسط سردار کیومار عزیزی بیان شد: در تاریخ 6 آوریل سال جاری ساعت 2 بعدازظهر ، یک مورد آدم ربایی در روستای آببریک از توابع شهرستان ورامین اعلام شد و بلافاصله پلیس ، اطلاعات و امنیت عمومی برای تحقیق در مورد مهم است و آنها را به محل حادثه فرستاد.

با حضور تیم گشت پلیس در محل زن جوانی از ملیت افغان ، روز گذشته 3 تبعه افغان که از دوستان همسر وی بودند در پی اختلاف خانوادگی به خانه وی رفتند و شروع به سر و صدا و مشاجره لفظی با همسرش کردند. آنها محل را ترک کردند و چند دقیقه بعد همسر به خانه بازگشت.

فرمانده پلیس استان اظهار داشت: پس از بررسی دقیق اظهارات زن توسط مأموران پلیس آگاهی ، آنها تحقیقات گسترده ای را آغاز كردند و از اعضای باند آدم ربای اطلاعات به دست آوردند.

با تلاش خستگی ناپذیر پلیس ، تیم تحقیق پرونده قادر خواهد بود با استفاده از اقدامات گسترده اطلاعاتی ، سه مقصر پشت آدم ربایی را شناسایی و دستگیر کند و مکانی را که گروگانها در شهر ملارد پنهان شده بودند ، شناسایی و پنهان کند. ، غرب استان تهران. وی افزود: “آنها آزاد كردن گروگان ها را شروع كردند.

فرمانده انتظامی شرق تهران اظهار داشت: پس از هماهنگی های لازم قضایی ، تیم های عملیاتی پلیس آگاهی استان یک حمله غافلگیرانه انجام دادند و گروگان ها را در مدت چهار ساعت در منطقه ای چهار جداره آزاد کردند.

به گزارش سایت پلیس ، سردار عزیزی خاطرنشان کرد: در تحقیقات متهم مشخص شد که هدف از این اقدام جنایی اختلافات خانوادگی بوده و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شده است.

انتهای پیام