آرمان رمضانی چطور سر از استقلال درآورد؟

هواداران حق دارند بپرسند فلسفه این خرید بدون اعلام و غیر منتظره چیست؟ آیا مجیدی به دلیل اینکه رامسانی را در خارج دید ، دستور تحت تأثیر قرار داد؟ اگر چنین است ، چنین بازیکنی چند بار می تواند تیم را از روی شانه های خود بردارد؟

به نظر روزنامه آوای البرز همشهری وی نوشت: “در پایان فصل گذشته ، لیست خرید 70 نفره فرهاد مجیدی شامل آرمان رمضانی بود ، اما جدایی این مربی از استقلال مانع چنین نقل و انتقالی شد. بعداً رماسانی به پرسپولیس رفت و رفتار خیلی بدی در تیم داشت و باشگاه به راحتی بین این دو قسمت با این بازیکن موافقت کرد. با این حال ، افراد کمی فکر می کردند که مجیدی استقلال برای اظهارنظر در مورد انتصاب رمضانی به نیمکت بازمی گردد ، اما با کمال تعجب این اتفاق رخ داد و آرماند آبی پوش شد. چند سوال در مورد این خرید وجود دارد.

با کدام رزومه؟

این حرف هزار بار گفته شده و همه می دانند مربیگری سلیقه ای است اما در عین حال ناظران حق اظهار نظر دارند. عملکرد بازیکنان در زمین مشخص است و آنها بر این اساس تقسیم می شوند. به عنوان مثال ، هنگامی که شما به عنوان مربی یک تیم مهاجم عالی خریداری می کنید ، بازیکن باید رکورد قابل قبولی در گلزنی داشته باشد. ماه رمضان چنین سوابقی ندارد. تعداد کل گل های آرمان رمضانی در 6 سال گذشته به 20 گل نمی رسد. خوب ، مهاجمان کم هستند ، اما به اعضای تیم خود فرصت های خوبی می دهند. وی از این گروه به عنوان یک مهاجم مکمل یاد کرد ، اما حداقل در حضور رمضانی در پرسپولیس نشان داد که گزینه خیلی خوبی برای این منظور نیست. در نتیجه ، باید از فرهاد مجیدی سال شود که چنین مهاجمی با چه سابقه ای جذب شده و چه کاری باید در استقلال انجام دهد.

مگه یکی نخریدی؟

فرهاد مجیدی به طور کلی افتخار نمی کند که در کنفرانس های مطبوعاتی حاضر شود ، اما پس از اولین مسابقه خود با فولاد گفت: “تنها بازیکنی که از او خواستم برای باشگاه جذب کند امین گاسمی نژاد بود. این جمله کاملاً واضح است ، سرانجام مجیدی یک نقطه کامل ایجاد کرد. این یعنی فقط خرید. در این حالت ، طرفداران حق دارند بپرسند فلسفه این خرید اعلام نشده و غیرمنتظره چیست؟ آیا مجیدی فقط به این دلیل که رامسانی را در خارج از خانه دیده ، دستور جذب او را داده است؟ اگر چنین است ، چنین بازیکنی چند بار می تواند تیم را از روی شانه های خود بردارد؟ طبیعتاً مجیدی قبلاً نقش رمضانی را در برنامه های فنی خود در نظر نگرفته بود ، بنابراین به راحتی می توان از این پس تصور كرد كه او دوره موفقیت آمیزی در استقلال نخواهد داشت.

کجا بازی کنیم؟

خط حمله استقلال 3 رقیب و بازیکن با کیفیت دارد. استقلال در کنار مهدی گیدی ، شیخ دیابته و ارسلان مطهری بهترین ترکیب خط حمله فصل گذشته لیگ بودند. در دو بازی اول پس از بازگشت مجیدی ، مطهری به نیمکت برگشت و به عنوان بازیکن ذخیره بازی کرد. تلاش استقلال برای جذب امین گاسمی نژاد نیز ادامه دارد. در این صورت ، سوال این است که آرمان رمضانی با این ترافیک کجا می خواهد بازی کند و چقدر فرصت در زمین پیدا خواهد کرد. در پرسپولیس او به طور عمده به عنوان بازیکن ذخیره 800 دقیقه بازی کرد و هرگز گلی به ثمر نرساند. چقدر احتمال دارد که این شرایط در استروژن تغییر کند؟

تخت جمشید بود ؛ مشکلی نیست؟

همه ما می دانیم که فوتبال به یک حرفه تبدیل شده و انتقال بازیکنان بین دو رقیب مستقیم دیگر غیر معمول نیست. وقتی او به پرسپولیس پیوست ، مشخص بود که آرمان رمضانی از کودکی طرفدار این تیم بوده است. هم اکنون نیز استهدگل توسط فرهاد مجیدی هدایت می شود که همیشه با هواداران رقیب درگیری های زیادی داشته است. حال ، فرض کنید کمالوند تأثیر نظری عمیقی بر تیم پرسپولیس بگذارد ، که استفاده از آن را توجیه می کند. آیا آرمان رمضانی نیز وضعیت مشابهی دارد؟ “آیا این بدان معناست که او قادر است مصاحبه ای را که 60 ماه پیش انجام داده فراموش کند؟”

انتهای پیام