آخرین و جدیدترین آمار کرونایی استان کهگیلویه و بویر احمد 7 فروردین 1401

کهگیلویه، آخرین آمار استان بویر احمد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان از افزایش قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: متاسفانه با فوت یک بیمار کرونا در 24 ساعت گذشته، تعداد قربانیان کرونا در کهگیلویه به 1118 نفر رسید. ”

به گزارش یک خبرگزاری آوای البرز کهگیلویه از استان بویر احمد؛دکتر. محمد غلام نژاد افزود: در حال حاضر 47 بیمار در استان بستری شده اند که از این تعداد 16 بیمار وخیم و 10 نفر از این بیماران در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند. رفتار هستند.

غلام نژاد افزود: 19 نفر از کل بیماران کووید کوگیلو و بویراحمد 95504 گزارش شده که بهبود یافته اند.

وی با اشاره به آزمایشات انجام شده در استان در 24 ساعت گذشته گفت: 35 درصد از 71 نمونه دریافتی از آزمایشگاه های استان شامل تست PCR و Verpid مثبت بوده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به مردم کوه گیلویا و بویراحمد توصیه کرد: دستورالعمل های بهداشتی برای پیشگیری بیماری در راه است باید بعد از کرونا باشد واکسیناسیون رعایت کنید.

گلم نژاد با توجه به استفاده از ماسک برای جلوگیری از گسترش عروق کرونا، رعایت بهداشت دست، رعایت فاصله فیزیکی در اماکن عمومی، تهویه مناسب و پرهیز از ورم ملتحمه، گفت: تزریق سومین واکسن کرونری یادآور نیاز است. شاهد اوج بیماری قرنیه 13 مرگ ما نباید شهروند باشیم.

انتهای پیام/