آخرین وضعیت ترافیکی پایتخت/ ترافیک نیمه سنگین در غالب بزرگراه‌ها

آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ اسماعیل احسان پور درباره ترافیک امروز شهر تهران گفت: در ساعات ابتدایی صبح امروز، شاهد شروع ترافیک در مسیرهای غربی، شرقی و جنوبی به سمت مرکز شهر تهران و معابری پرتردد و دارای ترافیکی سنگین در سطح پایتخت بودیم .

وی با اشاره به وضعیت ترافیکی بزرگراه امام علی (ع)  ادامه داد: یک دستگاه کامیون با بار نخاله، در محدوده بزرگراه امام علی (ع) به سمت جنوب قبل از آزادگان، دچار نقص فنی شده و نیازمند توجه رانندگان به جلو است و با تیم پلیس راهور تهران بزرگ که در محل حضور داردند، همکاری کنند.

سرهنگ احسان‌پور در خصوص ترافیک در محورهای غربی پایتخت افزود: در بزرگراه‌های شیخ فضل الله محدوده پل جناح ، شهید آبشناسان محدوده  اشرفی اصفهانی، شهید همت محدوده بعد از جنت آباد ، شهید چمران محدوده نهج البلاغه ، یادگار امام (ره ) – شیخ فضل الله نوری و حکیم محدوده پیامبر ترافیک نیمه سنگین است.

وی ادامه داد: در بزرگراه شهید سلیمانی – شهید صیاد شیرازی ،شهید بابایی  محدوده روی پل امام علی (ع) ،شهید  زین الدین محدوده شمس آباد ، علامه جعفری محدوده شقایق ، امام علی (ع) محدوده خیابان جانبازان ، شهید سلیمانی – شهید صیاد شیرازی و رسالت فعلا ترافیکی مشاهده نمی شود.

احسان پور بیان داشت : خیابان آزادی در مسیرغرب به شرق از شهیدان و جانبازان از میدان امام رضا (ع) و مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی نیمه سنگینی هستند. همچنین  داخل تونل توحید ترافیک منظم و در حال حرکت است.

وی درباره طرح جناغی‌های پلیس راهور گفت: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ به منظور اجرای طرح جناغی در معابر بزرگراهی حضور دارند تا از حرکت و تغییر مسیرهای ناگهانی خودروها جهت ورود به رمپ ها و خروجی بزرگراه‌ها خودداری کرده و با این کار نظم خاصی را به معابر شهری می دهند .

رییس مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور تهران بزرگ از خواست  شهروندان ضمن مدیریت سفرهای خود، از ترددهای غیر ضرور در سطح معابر پایتخت خودداری کنند.

کارگروه خبری حوادث

نویسنده حوادث با تمرکز بر جنبه‌های سیاسی و اجتماعی رویدادها هستم. توانایی بررسی تأثیر رویدادها بر سیاست‌ها و جامعه را دارم و به خوانندگان نگاهی عمیقتر به این جنبه‌ها می‌دهم.