آخرین مهلت پرسپولیس به یحیی گل‌محمدی

تیم فوتبال پرسپولیس دیروز در دیدار پایانی نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه شهدای مس به مصاف شاگردان ساکت الهامی رفت و در پایان با تساوی یک بر یک متوقف شد.

سرخپوشان با این تساوی ۳۰ امتیازی شدند و بعد از استقلال تهران و سپاهان اصفهان در رده سوم جدول رده‌بندی قرار گرفت تا این تیم بعد از ۶ سال نیم فصل را در جایگاه اول یا دوم لیگ تمام نکند. آخرین بار پرسپولیس در پایان نیم‌فصل لیگ پانزدهم، اول یا دوم نشده بود.

به دنبال نتایج پرسپولیس و بعد از این تساوی، یحیی گل‌محمدی، سرمربی این تیم در نشست خبری به صورت شفاهی از سمت خود کناره‌گیری کرد و به اصطلاح دست باشگاه را برای انتخاب سرمربی جدید باز گذاشت اما باشگاه پرسپولیس اندکی بعد با استعفای او مخالفت کرد.

پیگیری‌ها حاکی از آن است که مدیران باشگاه پرسپولیس بعد از استعفای گل‌محمدی در چندین نوبت تلاش کردند تا با او صحبت کنند اما این مربی تلفن خود را از دسترس خارج کرده است و پاسخگو نیست!

گفته می‌شود مدیریت باشگاه پرسپولیس به دلیل تعطیلی رقابت‌های لیگ برتر و حضور تیم ملی در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا و همچنین با هدف از دست ندادن زمان، با صدور ضرب‌الاجلی، تنها تا ‌آخر هفته منتظر یحیی مانده و با اتمام این ضرب‌الاجل برای جانشینی گل‌محمدی اقدام خواهد کرد.

258 258

کارگروه خبری علوم ورزشی

با تمرکز بر تحقیق و ارائه‌ی اطلاعات به‌روز و دقیق، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به دنبال افزایش دانش و آگاهی ورزشی خوانندگان هستم. از نکات تازه‌ترین تکنیک‌ها تا راهنمایی‌های تمرینی، همراهی با من برای تجربه‌ی یک دنیای ورزشی پویا و هیجان‌انگیز را تجربه کنید.