آب و هوای تهران فردا چگونه است؟

بر اساس اطلاعات و نقشه های پیش بینی هواشناسی، هوای استان تهران طی پنج روز آینده نیمه ابری و ابری با ارتفاعات و شیب و بارش برف طی ساعات آینده از ظهر تا یکشنبه (14 تا 16 آبان) پیش بینی می شود. به خصوص در نیمه غربی و شمالی.

از ظهر تا پنجشنبه شب (21 تا 23 آبان) در برخی نقاط به ویژه جنوب غرب و غرب رگبار و رعد و برق و در برخی نقاط نیمه شمالی وزش باد نسبتا شدید و گرد و خاک موقتی خواهد بود. قدرت مورد انتظار است.

با افزایش رطوبت نسبی از صبح روز جمعه تا یکشنبه (23 الی 26 آبان) در مناطق شمالی و مرکزی، مه رقیق در ارتفاعات، گاهی مه شدید و کاهش دید پیش بینی می شود و بارش برف و برف پیش بینی می شود.

پیش بینی می شود از فردا تا یکشنبه (14 تا 16 آبان) میانگین دما به 8 تا 13 درجه سانتی گراد و در شب کاهش محسوس ارتفاع کوه های یخ و دامنه کوه های زمین را تجربه کند.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکو – امین آباد با دمای 10 درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (13 آبان) نیمه ابری همراه با بعد از ظهر ابری و وزش باد همراه با رگبار و رعد و برق و رعد و برق و رعد و برق بین 20 تا 11 درجه سانتی گراد پیش بینی می شود.

آسمان پایتخت پس از فردا (14 آبان) ابری همراه با مه خفیف، بارش باران و گاهی وزش باد، هوای گرم و سرد با دمای 14 و 9 درجه سانتیگراد خواهد بود.

235233